Europejski Informator Lotniczy
 • Szukaj


 • Opóźnienia na lotniskach

  Flight information is provided by FlightStats, and is subject to the FlightStats Terms of Use.
  <
 • Aktualności Eurocontrol


 • Polecamy TravelForum.pl

   No item elements found in rss feed.

Aktualności

Nowe połączenie Lufthansy z Monachium do Taszkentu

28 września 2009

Pierwsze bezpośrednie połączenie Lufthansy z portu przesiadkowego w Monachium do Azji Środkowej. Od 28 marca 2010 roku Lufthansa otworzy nowe połączenie na trasie Monachium -Taszkent.

Be Sociable, Share!


Do stolicy Uzbekistanu pasażerowie Lufthansy będą mogli polecieć trzy razy w tygodniu. Trasę obsłuży samolot typu Boeing 737, szwajcarskiego przewoźnika PrivatAir, z 24 miejscami w klasie biznes oraz 84 miejscami w klasie ekonomicznej. “Dla polskich pasażerów uruchomiona własnie trasa znacznie skróci czas podróży do Azji Środkowej. Gwarantujemy płynne połączenie przez nasz port przesiadkowy w Monachium i komfort dostosowany do indywidualnych potrzeb pasażera”, powiedziała Maria Kowalewska, Dyrektor Lufthansy w Polsce.
 
Taszkent to największe miasto w Uzbekistanie o blisko dwu milionowej populacji. Region ten przyciąga renomowane firmy bogactwem towarów i produktów rolnych. Taszkent stanowi ważny punkt na trasie podróży Jedwabnym Szlakiem, oferując także szereg atrakcji turystycznych.
 
Przestrzenna kabina Boeinga 737-800 zapewnia spokojną i relaksującą atmosferę podróży. Samolot przewoźnika PrivatAir oferuje najwyższy standard produktu Lufthansy na trasach międzykontynentalnych. Dzięki komfortowym warunkom na pokładzie w trakcie lotu można spokojnie pracować lub skorzystać z atrakcyjnego programu rozrywkowego. Każde miejsce jest zaopatrzone w oddzielny odtwarzacz video. Wysoki standard Lufthansy to również wygodne fotele, z ergonomicznymi oparciami oraz dodatkowa przestrzeń – tak aby można było wygodnie wyciagnąć nogi. Zmęczony podróżny może rozłożyć fotel do pozycji poziomej i zamienić go w dwumetrowe łóżko. Smakowite menu, przygotowane przez mistrzów sztuki kulinarnej Lufthansy na pewno zadowoli nawet najbardziej wybrednego smakosza. Lufthansa zapewnia fachową obsługę, dostosowaną do indywidualnych oczekiwań pasażerow, zarówno w klasie biznes jak i w klasie ekonomicznej. 
 
Bilet w obie strony (Monachium – Taszkent) można kupić od 3219 złotych w klasie ekonomicznej*. Rezerwacji można dokonać przez stronę internetową lufthansa.com lub dzwoniąc na numer infolini: 0801 312 312 lub +48/ 22 33 81 300 oraz w biurze Lufthansy na lotnisku w Warszawie i w biurach podrózy IATA w całej Polsce.
*Jest to cena całkowita wg kursu z dnia 18 września 2009, na wyloty od 28 marca 2010.

Lufthansa.com

Be Sociable, Share!

Wizyt: 202

Tagi:

Podobne wpisy

Komentarze

*

Przyloty Warszawa Okęcie