Europejski Informator Lotniczy
 • Szukaj


 • Opóźnienia na lotniskach

  Flight information is provided by FlightStats, and is subject to the FlightStats Terms of Use.
  <
 • Aktualności Eurocontrol


 • Polecamy TravelForum.pl

   No item elements found in rss feed.

Aktualności

Nowe połączenie Lufthansy z Krakowa do Frankfurtu

4 sierpnia 2008

Od 26 października Lufthansa wprowadza drugi rejs. Lufthansa stale rozwija siatkę połączeń z Polski, także tych, oferowanych ze stolicy Małopolski. „Znakomite wyniki i popularność uruchomionego w marcu rejsu na trasie Kraków – Frankfurt  to najważniejsze argumenty, które zadecydowały o wprowadzeniu dodatkowej częstotliwości” – mówi Maria Kowalewska, Dyrektor Generalny polskiego oddziału Lufthansy.

Be Sociable, Share!


Wylot samolotu z Krakowa zaplanowano na godzinę 18:40, a pasażerowie polecą maszyną typu CRJ700. Może ona zabrać na pokład maksymalnie 70 osób, a jej zasięg wynosi 2300 kilometrów.

Nowy rejs zdecydowanie skróci czas podróży i ułatwi połączenie z takimi  europejskimi miastami jak Paryż, Nicea, Rzym, Wenecja,Turyn, Lizbona, Mediolan, Manchester, Dusseldorf, Bolonia,  Porto,  Larnaka  a w innych regionach świata z takimi metropoliami jak Singapur, Bangkok, Kuala Lumpur, Sao Paulo, Johannesburg, Istambuł, Tel Aviv, Kapsztad, Casablanca czy Algier.


Nowe połączenie będzie już  6 połączeniem z Krakowa do Niemiec, a drugim do Frankfurtu. Polska jest strategicznym rynkiem dla Lufthansy. W tym roku linia uruchomiła już 4 nowe połączenia: z Gdańska, Wrocławia, Krakowa i Warszawy.


Nowy rozkład połączeń:

Kraków – Frankfurt


 


 


Rozkład


(podane godziny dotyczą czasu
lokalnego)


Od 26 października 2008, codziennie


 


KRKFRA


LH3338    FRA KRK    1630   1810 


LH3339    KRK  FRA   1840   2020  


 


/L/

Be Sociable, Share!

Wizyt: 438

Tagi:

Podobne wpisy

Komentarze

*

Przyloty Warszawa Okęcie