Europejski Informator Lotniczy
 • Szukaj


 • Opóźnienia na lotniskach

  Flight information is provided by FlightStats, and is subject to the FlightStats Terms of Use.
  <
 • Aktualności Eurocontrol


 • Polecamy TravelForum.pl

   No item elements found in rss feed.

AeroSvit

Nowe połączenie lotnicze Kraków-Kijów w liniach AeroSvit

28 stycznia 2011

Linie lotnicze AeroSvit uruchamiają nowe bezpośrednie połączenie na trasie Kraków-Kijów. Pierwszy lot rusza 1 marca 2011 roku

Be Sociable, Share!


Największe ukraińskie linie lotnicze, AeroSvit, otwierają nowe regularne połączenie na trasie Kijów-Kraków. Inauguracja nastąpi 1.03.2011r. Połączenie będzie wykonywane cztery razy tygodniowo (poniedziałki, wtorki, czwartki i piątki) samolotami Embraer 145 z 49 fotelami na pokładzie. Lot trwa 1 godzinę i 35 minut.


Bilety na to połączenie są już ujęte w systemie rezerwacji. Aktualnie można je nabyć w promolcyjnych cenach, które zaczynają się od 423 złotych za połączenie w dwie strony (Kraków-Kijów-Kraków).


Rozkład lotów przedstawia się następująco:

Kraków – Kijów (poniedziałek, piątek) 16:35 – 19:10

Kraków – Kijów (wtorek, czwartek) 08:30 – 11:05


Kijów – Kraków (poniedziałek, piątek) 15:05 – 15:45

Kijów – Kraków (wtorek, czwartek) 06:55 – 07:35

(podane czasy są czasem lokalnym)


Linie lotnicze AeroSvit istnieją od 1994 roku. Firma obecnie oferuje codzienne rejsy na trasie Warszawa-Kijów. Z Kijowa zaś istnieją bardzo wygodne połączenia do innych ukraińskich miast, jak Dniepropietrowsk, Donieck, Odessa, Symferopol czy Charków. Lotnisko w Kijowie proponuje swoim pasażerom również tranzytowe połączenia do Nowego Jorku, Toronto, Tel Awiwu, Pekinu, Alma Aty, Bangkoku, Istanbułu, Moskwy, St. Petersburga, Baku, Dubaju, Aten, Kiszyniowa oraz Sofii.

Połączenie z Kijowem przedstawia się bardzo pozytywnie w kontekście przyszłorocznych Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej EURO 2012 organizowanych w Polsce i na Ukrainie.


/ME/ na podstawie www.aerosvit.com, www.krakowairport.pl


Be Sociable, Share!

Podobne wpisy

Komentarze

*

Przyloty Warszawa Okęcie