Europejski Informator Lotniczy
 • Szukaj


 • Opóźnienia na lotniskach

  Flight information is provided by FlightStats, and is subject to the FlightStats Terms of Use.
  <
 • Aktualności Eurocontrol


 • Polecamy TravelForum.pl

   No item elements found in rss feed.

Aktualności

Nowe połączenie Germanwings: Gdańsk-Kolonia/Bonn

14 marca 2006

28 marca tanie niemieckie linie lotnicze Germanwings uruchamiają nowe połączenie z Gdańska do Kolonii. Będzie to już trzecie – po Warszawie i Krakowie – połączenie między Polską a Niemcami obsługiwane przez tego przewoźnika.

Be Sociable, Share!


Loty odbywać się będą 3 razy w tygodniu: we wtorki, czwartki i soboty.


Jak powiedział Andreas Engel - Dyrektor Prasowy Germanwings: „Polska jest dla nas najważniejszym i najlepiej rozwijającym się rynkiem w Europie Środkowej. Spodziewamy się, że nowe połączenie z Gdańskiem przyczyni się do umocnienia naszej pozycji w tym regionie. Kolonia i Gdańsk to dwa bardzo atrakcyjne kierunki dla osób podróżujących turystycznie i biznesowo.”


„W 2004 roku liczba pasażerów poodróżujących naszymi liniami do i z Polski wyniosła 320 tysięcy, a w 2005 roku już pół miliona.”- powiedział Kristian Gerdes, Menadżer ds. Krajów Europy Środkowej i Północnej w Germanwings. Dodał, że od maja bieżacego roku linie planują zwiększyć liczbę połączeń na trasie Warszawa-Kolonia z jednego do dwóch dziennie.”


Linie lotnicze Germanwings istnieją na polskim rynku od marca 2004 roku. Oferują loty z Warszawy, Krakowa i Gdańska do Kolonii/Bonn, Stuttgartu i Hamburga. Loty z Warszawy do Kolonii odbywają się 1 dziennie (od maja – 2 razy dziennie), do Stuttgartu 4-5 razy w tygodniu, do Hamburga 4 razy w tygodniu. Loty z Krakowa do Kolonii odbywają się 3-5 razy w tygodniu, do Stuttgartu 3 razy w tygodniu, do Hamburga 3 razy w tygodniu.
>>> Zarezerwuj bilet Germanwings


 

Be Sociable, Share!

Wizyt: 7 037

Tagi:

Podobne wpisy

Komentarze

*

Przyloty Warszawa Okęcie