Europejski Informator Lotniczy
 • Szukaj


 • Opóźnienia na lotniskach

  Flight information is provided by FlightStats, and is subject to the FlightStats Terms of Use.
  <
 • Aktualności Eurocontrol


 • Polecamy TravelForum.pl

   No item elements found in rss feed.

Połączenia

Nowe połączenia OLT Express z Bydgoszczy i Łodzi do Krakowa

18 kwietnia 2012

Od 2 lipca OLT Express uruchamia regularne rejsy z Bydgoszczy i Łodzi do Krakowa. Bilety można już nabyć za pośrednictwem strony www.oltexpress.com oraz call center: +48 58 735 55 55.

Be Sociable, Share!


Od 2 lipca OLT Express uruchamia regularne rejsy z Bydgoszczy i Łodzi do Krakowa. Bilety można już nabyć za pośrednictwem strony www.oltexpress.com oraz call center: +48 58 735 55 55. Cena 99 zł za przelot jest dostępna na każdym z rejsów, na połowie miejsc na pokładzie.

Bydgoszcz to 10 miasto Polski, które zostało włączone do siatki regularnych połączeń OLT Express. Nowe połączenia na trasie Bydgoszcz – Kraków, w poniedziałki, środy i piątki realizowane będą dwa razy dziennie, rano i wieczorem. We wtorki i czwartki rejsy będą się odbywać raz dziennie, około południa, w soboty rano i w niedziele wieczorem. Połączenia z Łodzi do Krakowa, w poniedziałki, środy i piątki realizowane będą raz dziennie w godzinach przedpołudniowych, a we wtorki i czwartki dwa razy dziennie, rano i wieczorem.
Rejsy weekendowe odbywać się będą w sobotę do południa i w niedziele w godzinach popołudniowych. Nowe połączenia będą obsługiwane przez ATR 72, przystosowanego do przewozu 68 pasażerów.

Be Sociable, Share!

Podobne wpisy

Komentarze

*

Przyloty Warszawa Okęcie