Europejski Informator Lotniczy
 • Szukaj


 • Opóźnienia na lotniskach

  Flight information is provided by FlightStats, and is subject to the FlightStats Terms of Use.
  <
 • Aktualności Eurocontrol


 • Polecamy TravelForum.pl

   No item elements found in rss feed.

Aktualności

Nowe połączenia: oczekiwane i oficjalnie potwierdzone

Nowe połączenia: oczekiwane i oficjalnie potwierdzone

19 kwietnia 2005

Ryanair ogłosił dzisiaj w Gdańsku otwarcie nowej trasy z Gdańska do Frankfurtu (Hahn). Samoloty na tej trasie będą kursowały 4 razy w tygodniu, poczynając od 30 października 2005 r. Rejsy będą obsługiwane przez nowe samoloty Boeing 737 serii 800, mogące zabrać na pokład jednocześnie do 189 pasażerów. Ceny zaczynają się już od 12,99 zł.

Be Sociable, Share!


Dodatkowo, Ryanair ogłosił dziś także otwarcie dwóch kolejnych nowych połączeń lotniczych w Europie Środkowo-Wschodniej: z Rzeszowa i Bratysławy do Frankfurtu (Hahn). Teraz całkowita liczba połączeń lotniczych w Europie Środkowo-Wschodniej obsługiwanych przez Ryanair wzrosła do pięciu.

“Od dziś mieszkańcy Gdańska i okolic mogą nareszcie korzystać z najniższych cen i najlepszej jakości usług oferowanych przez Ryanair. Nowa trasa Ryanair z Frankfurtu do Gdańska stworzy okazję do rozwoju turystyki w tym regionie” – powiedział dziś w Gdańsku Peter Sherrard, dyrektor ds. komunikacji Ryanair.

„Spodziewamy się przewieźć ponad 60 tys. pasażerów w ciągu pierwszych 12 miesięcy lotów na tej trasie. Duży procent tej liczby pasażerów będą stanowić niemieccy turyści” – dodał. Peter Sherrard powiedział także, że otwarcie trasy z Gdańska ma stworzyć w regionie około 60 nowych miejsc pracy.

Bilety na nowej trasie można już rezerwować na www.ryanair.com. Cena nie obejmuje podatków i opłat lotniskowych.

PK

Be Sociable, Share!

Wizyt: 5 382

Tagi:

Podobne wpisy

Komentarze

*

Przyloty Warszawa Okęcie