Europejski Informator Lotniczy
 • Szukaj


 • Opóźnienia na lotniskach

  Flight information is provided by FlightStats, and is subject to the FlightStats Terms of Use.
  <
 • Aktualności Eurocontrol


 • Polecamy TravelForum.pl

   No item elements found in rss feed.

Aktualności

Nowe połączenia Norwegian w sezonie letnim 2008

14 stycznia 2008

Norwegian Air Shuttle, czołowa europejska i największa skandynawska tania linia lotnicza, ogłosiła dziś otwarcie trzech nowych tras z Polski. Będą to nowe połączenia z Warszawy do Splitu i Trondheim oraz z Krakowa do Stavanger. Rejsy z Warszawy do Splitu rozpoczną się 15 czerwca, zaś rejsy z Warszawy do Trondheim oraz z Krakowa do Stavanger 21 czerwca.

Be Sociable, Share!


W efekcie liczba połączeń bezpośrednich z Polski, oferowanych przez Norwegian, zwiększy się w sezonie letnim 2008 roku do dziewiętnastu.

Rejsy z Warszawy do Trondheim wykonywane będą dwa razy w tygodniu, w czwartki i niedziele, zgodnie z poniższym rozkładem:


Wylot z Warszawy o godz. 9.15, przylot do Trondheim o godz. 11.40.


Wylot z Trondheim o godz. 12.05, przylot do Warszawy o godz. 14.30.


Rejsy z Warszawy do Splitu wykonywane będą raz w tygodniu, w soboty, zgodnie z poniższym rozkładem:


Wylot z Warszawy o godz. 9.00, przylot do Splitu o godz. 11.00.


Wylot ze Splitu o godz. 11.40, przylot do Warszawy o godz. 13.40.


Rejsy z Krakowa do Stavanger wykonywane będą dwa razy w tygodniu, w środy i soboty, zgodnie z poniższym rozkładem:


* (środa) wylot z Krakowa o godz. 21.15, przylot do Stavanger o godz. 23.40, wylot ze Stavanger o godz. 18.25, przylot do Krakowa o godz. 20.50


* (sobota) wylot z Krakowa o godz. 9.45, przylot do Stavanger o godz. 12.10, wylot ze Stavanger o godz. 6.50, przylot do Krakowa o godz. 9.15Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku Norwegian zwiększy również częstotliwość rejsów na czterech ważnych trasach. Od 30 marca do pięciu tygodniowo, zaś od 15 czerwca do sześciu tygodniowo z Warszawy do Paryża (lotnisko Orly). Od 15 czerwca do trzynastu tygodniowo z Warszawy do Oslo, trzech tygodniowo z Warszawy do Alicante oraz pięciu tygodniowo z Gdańska do Oslo.


Komentując nowości rozkładu letniego, Dyrektor Generalny Norwegian Air Shuttle Polska, Jarosław Święcki, powiedział: „Jesteśmy bardzo zadowoleni z dotychczasowej reakcji polskiego rynku i zwiększamy naszą obecność na nim, uruchamiając trzy nowe trasy. Wierzymy, ze nowe połączenia z Warszawy i Krakowa zostaną bardzo dobrze przyjęte. Kontynuujemy strategię zrównoważonego rozwoju, której konsekwentna realizacja pozwala nam uruchamiać kolejne połączenia, a jednocześnie osiągać rentowność, co wyróżnia nas spośród wielu innych, nie tylko tanich, linii lotniczych. Zwiększamy częstotliwość rejsów na najważniejszych trasach, takich jak Warszawa – Oslo, Warszawa – Paryż czy Gdańsk – Oslo, licząc na dalszą ekspansję w segmencie podróży służbowych. Ta grupa klientów szczególnie docenia nas za atrakcyjne taryfy biznesowe. Również za to, że latamy na główne lotniska, oferujemy połączenia z częstotliwością do trzynastu razy w tygodniu, mamy najwyższy w Europie limit bagażu podręcznego 15 kg i najwyższy limit bagażu głównego (40 kg).”


norwegian.no


/L/

Be Sociable, Share!

Wizyt: 1 761

Tagi:

Podobne wpisy

Komentarze

*

Przyloty Warszawa Okęcie