Europejski Informator Lotniczy
 • Szukaj


 • Opóźnienia na lotniskach

  Flight information is provided by FlightStats, and is subject to the FlightStats Terms of Use.
  <
 • Aktualności Eurocontrol


 • Polecamy TravelForum.pl

   No item elements found in rss feed.

Aktualności

Nowe połączenia do Brukseli, Mediolanu oraz Dortmundu

4 marca 2008

Wizz Air, największa nisko-kosztowa i nisko-taryfowa linia lotnicza w Centralnej i Wschodniej Europie uruchomiła pierwsze krajowe loty w Rumunii na trasie Bukareszt – Kluż-Napoca, z częstotliwością 4 razy w tygodniu. Jest to jedyne nisko-kosztowe połączenie krajowe obecne w Rumunii.

Be Sociable, Share!


Dodatkowo Wizz Air otworzył 2 nowe połączenia z Bukaresztu do Brukseli (Charleroi) i Mediolanu (Bergamo) oraz z Kluż-Napoca do Dortmundu. Nowe loty będą odbywały się 3 razy w tygodniu.

Bilety na nowe połączenia w promocyjnych cenach można rezerwować na wizzair.com.


Wizz Air nieustannie umacnia swoją pozycję w Rumunii poprzez otwarcie 8 bazy w Kluż-Napoca, z jednym nowym Airbusem A320 w maju 2008 roku. Nowy samolot będzie operował na nowych połączeniach Kluż – Walencja i Mediolan Bergamo od 15 maja, jak również zwiększy częstotliwość obecnych tras.***


Wizz Air posiada flotę złożoną z samolotów typu Airbus A320 oraz oferuje loty z 50 europejskich miast na ponad 100 kierunkach. Przewoźnik obsługuje loty z 7 baz operacyjnych w Polsce, Bułgarii, Rumunii oraz na Węgrzech, lata również z Chorwacji. W 2007 roku Wizz Air przewiózł 4,2 miliony pasażerów.


Wizz Air rozpoczął działalność w Rumunii w czerwcu 2006 roku a pierwszą bazę w tym kraju otworzył w czerwcu 2007 roku w Bukareszcie. Aktualnie, linia ma 2 samoloty bazujące w stolicy i oferuje loty do 11 miast na 16 trasach z Bukaresztu i Kluż.


wizzair.com


/L/

Be Sociable, Share!

Wizyt: 1 288

Tagi:

Podobne wpisy

Komentarze

*

Przyloty Warszawa Okęcie