Europejski Informator Lotniczy
 • Szukaj


 • Opóźnienia na lotniskach

  Flight information is provided by FlightStats, and is subject to the FlightStats Terms of Use.
  <
 • Aktualności Eurocontrol


 • Polecamy TravelForum.pl

   No item elements found in rss feed.

Aktualności

Nowe menu w PLL LOT

Nowe menu w PLL LOT

6 grudnia 2011

Już po raz trzeci, specjalnie dla LOT-u, menu dla Business Class i po raz pierwszy dla Economy Class przygotował jeden z najlepszych szefów kuchni w Polsce – Robert Sowa.

Be Sociable, Share!


Już po raz trzeci, specjalnie dla LOT-u, menu dla Business Class i po raz pierwszy dla Economy Class przygotował jeden z najlepszych szefów kuchni w Polsce – Robert Sowa.  Pasażerowie polskiego przewoźnika mogą spróbować nowych, wyśmienitych propozycji jego autorstwa. Propozycją dla podróżnych jest nowoczesna kuchnia polska oparta na rodzimych, świeżych produktach, tak aby podczas polskiej Prezydencji w UE i przed Mistrzostwami Europy w Piłce Nożnej goście z całego świata mogli spróbować najlepszych potraw z naszej kuchni.

W nowym menu dla pasażerów LOT-u każdy znajdzie coś dla siebie. Do wyboru są ryby, mięso białe i czerwone, makarony, warzywa oraz różne dodatki. Komponując kartę, szef kuchni wykorzystał wiele produktów sezonowych, takich jak np. truskawki, szparagi, czy kurki, jak również dużo sałat i lekkich sosów na bazie oliwy z oliwek.

Podczas pracy nad nowym menu LOT-u, brano pod uwagę opinie podróżnych, dlatego zwiększono porcje i zadbano o urozmaicenie kanapek serwowanych na krótszych rejsach, tak by były one jeszcze smaczniejsze i zdrowsze.

lot.pl

Be Sociable, Share!

Wizyt: 236

Tagi: , ,

Podobne wpisy

Komentarze

*

Przyloty Warszawa Okęcie