Europejski Informator Lotniczy
 • Szukaj


 • Opóźnienia na lotniskach

  Flight information is provided by FlightStats, and is subject to the FlightStats Terms of Use.
  <
 • Aktualności Eurocontrol


 • Polecamy TravelForum.pl

   No item elements found in rss feed.

Aktualności

Nowe loty LOTu

Nowe loty LOTu

29 października 2008

Linie lotnicze LOT jeszcze w tym roku zlikwidują połączenia do Tallina i Stuttgartu. W przyszłym roku polski narodowy przewoźnik zapowiada trzy nowe trasy.

Be Sociable, Share!


Już w tym roku LOT zakończył latanie do Kaliningradu i Pekinu. Za to od 2009 r. przewoźnik zapowiedział nowe rejsy do Belgradu, Doniecka i Dniepropietrowska. Ponadto zamierza zwiększyć liczbę rejsów do Londynu, Paryża, Amsterdamu, Sztokholmu, Wiednia i Brukseli. Ma być także więcej rejsów z Warszawy do Krakowa, Gdańska, Wrocławia, Poznania i Rzeszowa – na niektórych trasach ma być nawet od sześciu do dziewięciu lotów dziennie. Z kolei w najbliższym sezonie zimowym LOT ma zamiar wprowadzić rejsy czarterowe na Karaiby i do Tajlandii. 

Wszystkie zmiany do część planu naprawczego, mającego sprawić, że firma stanie się rentowna. Dodatkowych kłopotów dostarcza polskiemu przewoźnikowi Boeing, który spóźnia się z dostawą nowych maszyn typu Dreamliner. Miały one stać się częścią polskiej floty już teraz, ale dostawca przełożył termin na 2010 r.


Na podstawie Gazety Prawnej


/KY/
 

Be Sociable, Share!

Wizyt: 335

Tagi:

Podobne wpisy

Komentarze

*

Przyloty Warszawa Okęcie