Europejski Informator Lotniczy
 • Szukaj


 • Opóźnienia na lotniskach

  Flight information is provided by FlightStats, and is subject to the FlightStats Terms of Use.
  <
 • Aktualności Eurocontrol


 • Polecamy TravelForum.pl

   No item elements found in rss feed.

Aktualności

Nowe kierunki Emirates

7 stycznia 2008

Sprawdź najnowsze połączenia w zupełnie nowych kierunkach. Z liniami Emirates polecisz teraz z Polski do Ahmedabadu w Indiach na poziomie 2025 PLN. Sprawdź również inne nowości.

Be Sociable, Share!


Emirates oferuje również połączenia do wielu innych destynacji w Indiach – Bombaj, Kalkuta, Hyderabad, Bangalore, Chennai, Kochi, Thiruvananthapuram. Taryfy zaczynają sie od 2025 PLN. Zapraszamy do podróży po niezwykłych ośrodkach kulturowych i religijnych, zapraszamy do wyprawy po ścieżkach Buddy!

Od 30 marca 2008 Emirates wprowadza połączenie do Cape Town. Zobacz Górę Stołową i miejsce, gdzie stykają sie dwa oceany z Emirates!


W systemach rezerwacyjnych GDS wkrótce znajdą się również stawki do Accry, Lagos i na Wybrzeże Kości Słoniowej.Emirates wprowadza taryfę dookoła świata, widoczną w globalnych systemach systemach rezerwacyjnych. Wpis w Amadeuszu FQDFRAFRA/AEK, w Worldspanie 4FFRAFRARW-EK. Przykładowo podróż z Hamburga do Dubaju, następnie Bangkoku, Sydney, Auckland, na Tahiti, i do Nowego Jorku można odbyć już za 1799 EUR! (plus podatki i opłaty lotniskowe) Warunki taryf w systemach rezerwacyjnych i w załączniku.


flyemirates.com


/L/

Be Sociable, Share!

Wizyt: 531

Tagi:

Podobne wpisy

Komentarze

*

Przyloty Warszawa Okęcie