Europejski Informator Lotniczy
 • Szukaj


 • Opóźnienia na lotniskach

  Flight information is provided by FlightStats, and is subject to the FlightStats Terms of Use.
  <
 • Aktualności Eurocontrol


 • Polecamy TravelForum.pl

   No item elements found in rss feed.

Aktualności

„Nowe Germanwings” ma wyznaczać standardy – nie tylko taniego latania

7 grudnia 2012

„Nowe Germanwings” mają stać się najnowocześniejszymi w Europie liniami lotniczymi à la carte i zrewolucjonizować europejski segment tanich przewoźników. Jak?

Be Sociable, Share!


„Nowe Germanwings” mają stać się najnowocześniejszymi w Europie liniami lotniczymi à la carte i zrewolucjonizować europejski segment tanich przewoźników. Jak?

1 lipca 2013 r. „nowe Germanwings” zaprezentują nową markę oraz odświeżoną koncepcję serwisu pokładowego. Pasażerowie będą mogli stworzyć własny pakiet i dostosować go szczegółowo do swoich potrzeb, od taniego latania bez dodatkowych usług, do wysokiej jakości podróży z wieloma udogodnieniami.

Oferując lot w klasie ekonomicznej „nowe Germanwings” zaprezentują trzy taryfy z różnymi pakietami usług.

Taryfa Best ma być „najlepszym produktem dostępnym na europejskich trasach, wyznaczającym nowe standardy w branży”. Dla pasażera zostanie zarezerwowany fotel w jednym z trzech pierwszych rzędów. Odległość pomiędzy rzędami siedzeń wyniesie 81,2 cm, a środkowy fotel w rzędzie pozostanie wolny. Pozostałe elementy nowej taryfy obejmują także dostęp do poczekalni Lufthansy na lotniskach, możliwość korzystania z priorytetowej odprawy przy wydzielonych stanowiskach, gromadzenia mil w programie Miles & More, zwiększony bezpłatny limit bagażu głównego (dwie sztuki bagażu o wadze 23 kg każda), catering à la carte na pokładzie oraz elastyczne warunki zmiany rezerwacji lub anulowania biletu.

Taryfa Smart odpowiadać ma konwencjonalnemu produktowi w klasie ekonomicznej o wysokiej jakości. Dla pasażerów zostaną zarezerwowane fotele w przedniej części samolotu. Dodatkowymi udogodnieniami będą także wynosząca 81,2 cm odległość pomiędzy rzędami siedzeń oraz posiłki w formie przekąsek a także limit bagażu głównego wynoszący 23 kg.

Najniższa taryfa Basic odpowiada tradycyjnemu produktowi tanich przewoźników. Pasażerowie korzystający z tej taryfy decydują się przykładowo na rezygnację z bezpłatnego cateringu i przewozu bagażu oraz będą mogli wybrać miejsce rozpoczynając od 11-go rzędu foteli.

Każdy pasażer decydujący się na rezerwacje w ramach taryf Basic i Smart będzie mógł dokonywać wyboru z menu dostępnych opcji dodatkowych.

„Nowe Germanwings”, w ramach których Lufthansa obsługiwać będzie europejskie połączenia z wyłączeniem przelotów do Frankfurtu i Monachium oraz Germanwings zostaną połączone z dniem 1 stycznia 2013 r. Linia ma mieć „elegancki, dynamiczny i innowacyjny” wizerunek. W lipcu zaprezentuje swoje produkty na rynku. Od tego momentu samolotu Lufthansy, wchodzące do floty „nowych Germanwings”, będą również stopniowo zmieniały swoją identyfikację.

Wraz z nową koncepcją marki i produktu, logo Germanwings również zostanie zmienione. Jego głównym elementem będzie stylizowane „W” w kolorze jeżynowym i żółtym. Wszystkie samoloty linii będą stopniowo otrzymywać nowe malowanie po zaprezentowaniu nowej koncepcji marki.

Be Sociable, Share!

Wizyt: 514

Tagi:

Podobne wpisy

Comments are closed.

Przyloty Warszawa Okęcie