Europejski Informator Lotniczy
 • Szukaj


 • Opóźnienia na lotniskach

  Flight information is provided by FlightStats, and is subject to the FlightStats Terms of Use.
  <
 • Aktualności Eurocontrol


 • Polecamy TravelForum.pl

   No item elements found in rss feed.

Air France

Nowe destynacje Air France

Nowe destynacje Air France

23 grudnia 2011

Kapsztad , Cancun, Orlando, Phnom Penh, Kolonia, Billund, Lima, Tokio Haneda, Freetown i Monrovia – nowe miejsca, nowe możliwości.

Be Sociable, Share!


Kapsztad , Cancun, Orlando, Phnom Penh, Kolonia, Billund, Lima, Tokio Haneda, Freetown i Monrovia

Wuhan
Stolica prowincji Hubei

Odkryj Wuhan, stolicę prowincji Hubei, najpopularniejsze miasto w środkowych Chinach. Położone w sercu Chin, w równej odległości od Pekinu, Szanghaju i Guangzhou, Wuhan jest ważnym ośrodkiem gospodarczym oraz węzłem komunikacyjnym dla transportu lotniczego, kolejowego, jak również promowego.

Kapsztad
Nastarsze miasto RPA

Kapsztad jest znany z różnorodnych atrakcji, zabytków, okolicznych winnic oraz wspaniałej plaży. Jest to jedno z najbardziej znanych miast na świecie.

Cancun
Rozrywkowe miasto w Meksyku

Kiedyś mała wioska rybacka, dzisiaj jedno z najbardziej rozrywkowych miast na świecie. Ciesz się pięknem plaż w ciągu dnia zanim pojdziesz przetańczyć całą noc.

Orlando
Jedno z najbardziej popularnych turystycznie miejsc dla rodzin na całym świecie

Orlando – najlepszy kurort wypoczynkowy na Florydzie – to gwarancja dobrej zabawy i pogody. Orlando słynie z licznych parków tematycznych, w tym Magicznego Królestwa Disneya. W przerwie pomiędzy zwiedzaniem kolejnych parków rozrywki można wybrać się do stylowego centrum miasta lub zaszaleć w klubach nocnych. W tym niesamowitym mieście nie sposób się nudzić.

Phnom Penh
Nieodkryta perła Azji

Phnom Penh to tętniąca życiem stolica Kambodży, która zachowała swój urok i ma wiele atrakcji turystycznych. Francuskie rezydencje kolonialne i obsadzone drzewami bulwary pośród monumentalnej architektury angkoriańskie, sprawiają, iż miasto ma nieco prowincjonalny urok i tchnie spokojem. Phnom Penh to prawdziwa oaza w porównaniu z innymi nowoczesnymi stolicami Azji.

Monrovia
Przyjaźni mieszkańcy, piękne krajobrazy i dziewicze tropikalne lasy deszczowe

Liberia to mały kraj położony w Afryce Zachodniej, pomiędzy Sierra Leone, Gwineą i Wybrzeżem Kości Słoniowej (111.370 km², 3,6 milionów mieszkańców) Stolicą kraju jest Monrovia licząca ok. 1 miliona mieszkańców. Jest to pierwsza republika Afryki, nigdy nie została skolonizowana. Odkąd w kraju zapanował pokój, rozkwitł tu przemysł turystyczny. Liberia ma piękne krajobrazy i ostatnie dziewicze tropikalne lasy deszczowe w Zachodniej Afryce.

Lima
Tajemnice Inków, urok kolonii i pikantna kuchnia peruwiańska

Odkryj ukryte skarby miasta z epoki przedkolumbijskiej, życie kulturalne i zabytki Limy. Wybierz się szlakiem Inków, którym dotrzesz do Machu Picchu i cudów inkaskiej cywilizacji.

Billund
Kraina Lego

Billund słynie z niewiarygodnych modeli Lego i magicznego parku rozrywki, który stanowi drugą największą atrakcję turystyczną Danii po Kopenhadze.

Kolonia
Najstarsze miasto w Niemczech, nad którym góruje wieża katedry

Kolonia nie jest, być może, najpiękniejszą metropolią Niemiec, ale szczyci się wyjątkowym dziedzictwem architektonicznym trwającym od wieków. Utożsamiana jest przede wszystkim z katedrą, jednym z bardziej znanych i rozpoznawalnych budynków sakralnych w świecie. Miasto jest dumne ze swej odrębności. Jej przejawem jest, między innymi, silny lokalny akcent, własna marka piwa oraz pogodny i radosny stosunek do życia mieszkańców miasta, najbardziej uwidaczniający się podczas hucznie obchodzonego karnawału z największymi w Europie paradami ulicznymi (3-9 marca 2011 r.).

Freetown
Brudne i szalone, choć uwielbiane.
Stolica Sierra Leone, niewielkiego państwa w Afryce Zachodniej, położonego pomiędzy Gwineą a Liberią. Kraj ten łączą silne więzi historyczne z USA i Wielką Brytanią z czasów, gdy we Freetown osiedlali się byli niewolnicy z USA i Anglii w XVIII i XIX wieku. Położone jest na pagórkowatym terenie, niemal z każdego miejsca w mieście widać Ocean Atlantycki, a na plażę jest zawsze blisko!

W dzień Freetown to gwarny ośrodek handlu i turystyki, a w nocy tętni życiem w barach i klubach.

Tokio Haneda
Nowoczesna metropolia, świątynie emanujące spokojem i miski parujących kluseczek

Największą zaletą portu lotniczego Haneda jest możliwość dotarcia do niego z centrum Tokio i całodobowa komunikacja lotnicza.

Be Sociable, Share!

Wizyt: 340

Tagi:

Podobne wpisy

Komentarze

*

Przyloty Warszawa Okęcie