Europejski Informator Lotniczy
 • Szukaj


 • Opóźnienia na lotniskach

  Flight information is provided by FlightStats, and is subject to the FlightStats Terms of Use.
  <
 • Aktualności Eurocontrol


 • Polecamy TravelForum.pl

   No item elements found in rss feed.

Easyjet nowości

Nowa siatka połączeń easyJet

7 marca 2006

easyJet ogłosił dziś wprowadzenie do letniego rozkładu dziesięciu nowych połączeń. Letnia oferta obejmuje teraz 5 nowych miast w Europie.

Be Sociable, Share!


Wśród nowych lotów easyJet wprowadza, jedyne na polskim rynku, bezpośrednie połączenie z Krakowa do Bristolu. Loty będą realizowane już od lipca, 4 razy w tygodniu. Bristol może być bardzo dogodnym portem przesiadkowym dla Polaków. easyJet oferuje stąd 30 dogodnych połączeń.


W ślad za ostatnio uruchomionym połączeniem do Rijeki, easyJet ogłosił dziś również nowe połączenie do Splitu, drugiego największego miasta Chorwacji. Będzie ono realizowane z Londynu Gatwick i z Bristolu.


Linia koncentruje się również na dalszym rozwoju oferty we Francji i Włoszech. Nowymi miastami na mapie połączeń easyJet są: Ajaccio (Korsyka), Bordeaux, La Rochelle oraz Rimini. Dodatkowa oferta obejmuje też nowe połączenia ze Szkocji, gdzie easyJet ostatnio rozwinął siatkę połączeń z Glasgow. Tego lata easyJet oferuje dodatkowo połączenia z Edynburga do Alicante.


Andrew Harrison, Dyrektor Generalny easyJet, powiedział: „easyJet znacznie rozszerzył dziś swoją ofertę. Wielką satysfakcję daje nam zarówno dodanie do sieci kolejnego połączenia z Chorwacją, jak i dalszy wzrost liczby połączeń oferowanych z Bristolu. Z tej bazy planujemy przewieźć w tym roku 3 miliony pasażerów.”

Be Sociable, Share!

Wizyt: 5 811

Tagi:

Podobne wpisy

Komentarze

*

Przyloty Warszawa Okęcie