Europejski Informator Lotniczy
 • Szukaj


 • Opóźnienia na lotniskach

  Flight information is provided by FlightStats, and is subject to the FlightStats Terms of Use.
  <
 • Aktualności Eurocontrol


 • Polecamy TravelForum.pl

   No item elements found in rss feed.

Promocje tradycyjnych linii lotniczych

Nowa promocja SAS na loty międzykontynentalne

29 października 2006

Skandynawskie Liniie Lotnicze SAS rozpoczęły sprzedaż specjalnej oferty promocyjnej na rejsach międzykontynentalnych, w klasach: Economy Extra i Business . Do końca listopada bilet do Nowego Jorku w klasie Economy Extra kosztuje 4552 pln, do Seattle w klasie Economy Extra od 5150 pln , w klasie Business już od 8650 pln. Promocyjne ceny oferowane są również do Chicago, Tokio, Bangkoku, Szanghaju i Pekinu.

Be Sociable, Share!


Skandynawskie Linie Lotnicze SAS wprowadziły podział na 3 klasy serwisowe. Zachęcamy Państwa do wyboru przelotu w klasach Economy Extra i Business:

*W klasie Economy Extra pasażerowie mają do dyspozycji wydzieloną przestrzeń z 24 fotelami o konfiguracji siedzeń 2-3-2. Podróżnym zapewniamy m.in. trzydaniowy posiłek, butelkę wody, a także napój przed startem samolotu. Inne udogodnienia to między innymi: osobisty ekran video 6.4″, wyjście PC i bezprzewodowy serwis internetowy, SAS Net Access. Odprawa biletowo- bagażowa odbywa się przy stanowisku klasy Business, dozwolony jest także większy bagaż.

*Klasa Business natomiast, poza udogodnieniami dostępnymi w klasie Economy Extra, dodatkowo oferuje m.in. konfigurację siedzeń w układzie 2-2-2, samoobsługowy bufet z kawą, owocami, przekąskami oraz drążek do ćwiczeń. Każdy pasażer ma także do dyspozycji przystosowany dotykowy ekran video 8,4″ i podobnie jak w klasie Economy Extra, może skorzystać z szybkiej kontroli bezpieczeństwa (Fast Track), jeśli jest dostępna na danym lotnisku.

Pełną informację o klasach serwisowych wraz z ciekawostkami, takimi jak skandynawskie menu przygotowywane przez mistrza kuchni Alexandra Lund oraz na temat karty win dobranych przez Oza Clarka znajdziecie Państwo na stronach www.flysas.pl


/SAS/

Be Sociable, Share!

Wizyt: 1 209

Tagi:

Podobne wpisy

Komentarze

*

Przyloty Warszawa Okęcie