Europejski Informator Lotniczy
 • Szukaj


 • Opóźnienia na lotniskach

  Flight information is provided by FlightStats, and is subject to the FlightStats Terms of Use.
  <
 • Aktualności Eurocontrol


 • Polecamy TravelForum.pl

   No item elements found in rss feed.

Aktualności

Nowa promocja Centralwings

31 stycznia 2008

Linie lotnicze Centralwings uruchomią kolejną promocję dla swoich klientów. Już od 30 stycznia będzie można kupić bilety na rejsy do Polski za jedyne 148 złotych brutto!

Be Sociable, Share!


Od 30 stycznia do 12 lutego potrwa kolejna już w tym roku promocja cenowa linii Centralwings. W nowej ofercie polskiego przewoźnika ceny biletów na połączenie do Polski zostały zredukowane z 208 do jedynie 148 złotych brutto. Połączenia można będzie zrealizować w terminie od 30 stycznia do 31 marca 2008 (za wyłączeniem lotów pomiędzy 17 a 24 marca). Szczegółowe informacje dotyczące promocji można znaleźć na stronie www.centralwings.com. Dla każdego rejsu liczba biletów promocyjnych jest ograniczona.

Obecnie polski przewoźnik oferuje loty z 8 polskich miast: Gdańska, Katowic, Krakowa, Łodzi, Poznania, Szczecina, Warszawy oraz Wrocławia. Bilety na wszystkie połączenia Centralwings można rezerwować przez stronę www.centralwings.com, w biurach podróży w całym kraju oraz poprzez Call Center, pod numerami telefonów 0-801-080-112 i 22 558 00 45. Możliwe są cztery formy płatności: kartą kredytową, przelewem, gotówką oraz w systemie VIA Moje Rachunki.


centralwings.pl


/L/

Be Sociable, Share!

Wizyt: 2 133

Tagi:

Podobne wpisy

Komentarze

*

Przyloty Warszawa Okęcie