Europejski Informator Lotniczy
 • Szukaj


 • Opóźnienia na lotniskach

  Flight information is provided by FlightStats, and is subject to the FlightStats Terms of Use.
  <
 • Aktualności Eurocontrol


 • Polecamy TravelForum.pl

   No item elements found in rss feed.

Aktualności

Nowa oferta linii lotniczych: Leć… do nikąd.

11 września 2008

Zauważyliście, że każdy samolot leci w konkretne miejsce? Amerykańska linia lotnicza postanowiła to zmienić, i wprowadziła loty, które lecą dokładnie nigdzie. Czy ktoś skusi się na taki bilet?

Be Sociable, Share!


Amerykańska linia lotnicza JetBlue wprowadziła nową, intrygującą ofertę. Klient dostaje bilet, przechodzi przez całą męczącą odprawę na lotnisku i potem… nigdzie nie leci. O co chodzi? 
 

Okazuje się, że firma w ten sposób chce sprawdzić nowy terminal na nowojorskim lotnisku JFK. Pamiętne doświadczenia z kłopotami na niedawno otwartym terminalu londyńskiego Heathrow skłoniły szefów JetBlue do przeprowadzenia testów „na sucho”. Firma spodziewa się, że około 1000 osób pojawi się na lotnisku 23 sierpnia, aby pomóc w przetestowaniu nowego terminalu.


Jaką korzyść mają klienci, którzy zgodzą się na nietypową przygodę na lotnisku? Przewoźnik oferuje im darmowe miejsca do parkowania, obiady i drobne upominki. Oprócz tego, wszyscy będą mieli pewność, że nowy terminal działa bez zarzutu.


Być może linia lotnicza powinna sprawdzić w ten oryginalny sposób też inne terminale na JFK – w zeszłym tygodniu na jednym z nich awarii uległ system rozdzielania bagaży.


deser.pl


/L/

Be Sociable, Share!

Wizyt: 757

Tagi:

Podobne wpisy

Komentarze

*

Przyloty Warszawa Okęcie