Europejski Informator Lotniczy
 • Szukaj


 • Opóźnienia na lotniskach

  Flight information is provided by FlightStats, and is subject to the FlightStats Terms of Use.
  <
 • Aktualności Eurocontrol


 • Polecamy TravelForum.pl

   No item elements found in rss feed.

Aktualności

Nowa baza Ryanair w Bristolu, nowe połączenia z Shannon

Nowa baza Ryanair w Bristolu, nowe połączenia z Shannon

12 listopada 2007

Irlandzkie tanie linie Ryanair otworzyły nową bazę na lotnisku w Bristolu, skąd m.in. będzie można polecieć do Wrocławia, Poznania, Rzeszowa i Katowic. Z Shannon przewoźnik oferuje kilka nowych tras. Bilety można kupić już od 10 Euro.

Be Sociable, Share!


Od wtorku samoloty Ranair latają z portu w Bristolu do Budapesztu, Derry, Knock, Mediolanu, Porto, Rygi oraz Wrocławia. W środę wystartowały połączenia do Bratysławy, Dinard, Poznania i Rzeszowa w sobotę pierwsi pasażerowie polecą na trasie Bristol – Katowice. Na początku sezonu narciarskiego w dniach 19 i 22 grudnia wystartują połączenia z tego brytyjskiego lotniska do Salzburga i Turynu.
Z okazji otwarcia nowej bazy Ryanair oferuje cztery miliony biletów w cenie od 10 funtów w jedną stronę, wliczając podatki i opłaty. Promocja dotyczy lotów w okresie od 24 listopada do 12 marca 2008. Bilety w tej cenie można będzie kupić do północy 15 listopada.
Irlandzki tani przewoźnik rozpoczął także loty na ośmiu trasach z Shannon. Teraz z tego lotniska można polecieć z Ryanirem do Birmingham, Fuerteventury, Kowana, Leeds, Londynu (Luton), Rygi, na Teneryfę i do Dublina. Także na te połączenia są oferowane ceny promocyjne. Jeżeli zarezerwujemy bilet do północy 12 listopada, to mamy szansę polecieć za 10 Euro.Na podstawie cheapflights.co.uk
/PK/

Be Sociable, Share!

Wizyt: 2 003

Tagi:

Podobne wpisy

Komentarze

*

Przyloty Warszawa Okęcie