Europejski Informator Lotniczy
 • Szukaj


 • Opóźnienia na lotniskach

  Flight information is provided by FlightStats, and is subject to the FlightStats Terms of Use.
  <
 • Aktualności Eurocontrol


 • Polecamy TravelForum.pl

   No item elements found in rss feed.

Aktualności

RNowa, 53-cia baza Ryanair w Krakowie

RNowa, 53-cia baza Ryanair w Krakowie

12 grudnia 2012

Ryanair, największa tania linia lotnicza w Europie, ogłosiła dziś (12 grudnia), że otworzy drugą polską i 53 europejską bazę w Krakowie w kwietniu 2013, z dwoma samolotami oraz uruchamia od sezonu letniego 2013 roku 4 nowe połączenia.

Be Sociable, Share!


31 POŁĄCZEŃ (W TYM 4 NOWE TRASY) I 1.6MLN PASAŻERÓW ROCZNIE W DRUGIEJ POLSKIEJ BAZIE

Ryanair, największa tania linia lotnicza w Europie, ogłosiła dziś (12 grudnia), że otworzy  drugą polską i 53 europejską bazę w Krakowie w kwietniu 2013, z dwoma samolotami oraz  uruchamia od sezonu letniego 2013 roku 4 nowe połączenia do/z Dortmundu, Göteborga, Manchesteru i Kos, inwestując ponad 140 milionów dolarów w krakowskie lotnisko.
Wzrost Ryanair w Krakowie prezentuje się w  następujący sposób:

2 nowe samoloty w bazie
31 połączeń
4 nowe połączenia do/z Dortmundu, Göteborga, Manchesteru i Kos
zwiększenie częstotliwości na 3 innych trasach
244 lotów tygodniowo (wzrost o 16%)
1.6mln pasażerów rocznie (wzrost 24%)
1 600* lokalnych miejsc pracy

Aby uczcić swoją nową bazę, Ryanair oferuje promocyjną sprzedaż biletów w cenach zaczynających się od 3 zł  na styczniowe przeloty, które muszą być zarezerwowane przed północą w czwartek (13 grudnia). 3 nowe połączenia z Krakowa uruchomione od sezonu letniego 2013 mogą być rezerwowane  już jutro na www.ryanair.com.

Dziś w Krakowie, Michael Cawley powiedział:

„Ryanair z przyjemnością ogłasza Kraków jako naszą 53 bazę (drugą w Polsce) i otwiera 4 nowe trasy (razem 31) do/z Dortmundu, Göteborga, Manchesteru  i Kos.  Połączenia będą oferowane od kwietnia 2013 roku, jako część naszej letniej siatki połączeń i trafią do sprzedaży jutro  na www.ryanair.com.

Polscy klienci/zwiedzający mogą teraz pokonać recesję i uciec od wysokich cen biletów Wizzair oraz od dodatkowych opłat paliwowych przechodząc do niższych cen biletów Ryanaira z gwarancją nie płacenia dodatkowych opłat paliwowych z Krakowa do 31 fascynujących miejsc w Europie, w tym między innymi Paryża, Londynu i Mediolanu. 1,6 mln pasażerów przewiezionych rocznie przez Ryanair przekłada się na ok. 1600  miejsc pracy „na miejscu” w Krakowie.
Aby uczcić naszą nową bazę w Krakowie, uruchamiamy sprzedaż tysięcy biletów z taryfami już od 3 zł na styczniowe przeloty po całej Europie w poniedziałki, wtorki, środy oraz czwartki. Bilety mogą być zarezerwowane przed północą w czwartek (13 grudnia)  na www.ryanair.com. Ponieważ bilety w tych zwariowanych, niskich cenach będą szybko rozchwytywane, zachęcamy pasażerów, aby rezerwowali je natychmiast. Rezerwacja na stronie www.ryanair.com.”

* ACI potwierdza do 1 000  stanowisk pracy „na miejscu” na milion pasażerów

Be Sociable, Share!

Wizyt: 401

Tagi: , ,

Podobne wpisy

Comments are closed.

Przyloty Warszawa Okęcie