Europejski Informator Lotniczy
 • Szukaj


 • Opóźnienia na lotniskach

  Flight information is provided by FlightStats, and is subject to the FlightStats Terms of Use.
  <
 • Aktualności Eurocontrol


 • Polecamy TravelForum.pl

   No item elements found in rss feed.

Aktualności

Norwegian – Teraz Europa od 99 złotych

5 stycznia 2010

Norwegian, czołowa europejska i największa skandynawska tania linia lotnicza,  wprowadziła nowe, niezwykle atrakcyjne taryfy na loty z Polski.-in oraz mobile check-in.

Be Sociable, Share!


Tylko 99 złotych (ze wszystkimi opłatami) kosztują bilety z Warszawy, Krakowa, Szczecina i Gdańska do Oslo. W takiej samej cenie można kupić bilety z Warszawy i Krakowa do Bergen, Kopenhagi i Stavanger oraz z Warszawy do  Rzymu. Niewiele więcej, bo tylko 149 złotych trzeba zapłacić za loty do Alicante i Malagi.

Aby polecieć do Europy za 99 złotych należy kupić bilet do 16 stycznia br. a wylot i powrót muszą nastąpić do 11 kwietnia 2010. Bilety można kupować bezpośrednio na stronie internetowej www.norwegian.com/pl, w polskojęzycznym Centrum Sprzedaży
i Rezerwacji pod numerem 0-703 40 30 40 (opłata 2,56 za minutę), w biurach podróży, a także na lotniskach.


„Norwegian sprawia, że latanie staje się dostępne dla każdego. Jestem przekonany, że nasza promocja noworoczna zachęci Polaków do podróży zarówno na północ, jak i na południe Europy’, mówi Jarosław Święcki, Dyrektor Generalny Norwegian Air Shuttle Polska.


Na tle innych przewoźników Norwegian wyróżnia się transparentnymi cenami, najwyższym limitem bagażu (40 kg bagażu rejestrowanego oraz 10 kg bagażu podręcznego), elastycznymi taryfami biznesowymi Full Flex, dostępnymi również w Globalnych Systemach Dystrybucyjnych oraz nowoczesnymi samolotami (blisko 60 zamówionych samolotów B-737-800).
W przeciwieństwie do wielu innych tanich linii, których samoloty lądują na lotniskach oddalonych nawet o 100 km od miast docelowych, Norwegian lata do głównych portów lotniczych, co jest ważne nie tylko dla ruchu służbowego, ale także dla pasażerów podróżujących prywatnie. Na uwagę zasługują najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne, wykorzystywane przez Norwegian w celu obniżenia kosztów oraz podnoszenia poziomu obsługi, w tym self check-in.


Norwegian.com

Be Sociable, Share!

Wizyt: 676

Tagi:

Podobne wpisy

Komentarze

*

Przyloty Warszawa Okęcie