Europejski Informator Lotniczy
 • Szukaj


 • Opóźnienia na lotniskach

  Flight information is provided by FlightStats, and is subject to the FlightStats Terms of Use.
  <
 • Aktualności Eurocontrol


 • Polecamy TravelForum.pl

   No item elements found in rss feed.

Aktualności

Norwegian ogłasza 12 nowych tras z Danii

3 grudnia 2008

Od 2 kwietnia trzy rejsy tygodniowo z Krakowa do Kopenhagi - Norwegian Air Shuttle, czołowa europejska i największa skandynawska tania linia lotnicza, już w miesiąc po otwarciu duńskiej bazy, ogłasza otwarcie 12 dodatkowych nowych tras z Danii, w tym połączenia z Kopenhagi do Krakowa.

Be Sociable, Share!


W efekcie Norwegian stanie sie największą tania linią w Danii, oferującą 18 połączeń z duńskich portów.  „Pierwsze nasze trasy zostały bardzo dobrze przyjęte. Cieszymy się, że możemy otworzyć wiosną przyszłego roku 12 następnych, dzięki którym duńscy pasażerowie będą mogli polecieć na wakacje w 2009 roku”, mowi Bjorn Kjos, Dyrektor Generalny Norwegian.

Norwegian utworzył nową bazę w Kopenhadze 29 października i obecnie oferuje 6 połączeń międzynarodowych oraz jedno krajowe z lotniska Kastrup. Nowe trasy, uruchamiane pod koniec marca 2009 to: Amsterdam, Budapeszt, Edynburg, Faro, Heraklion, Paryż Orly, Palma, Praga, Piza, Split oraz Kraków, który będzie obsługiwany od 2 kwietnia trzy razy w tygodniu samolotem B737-800. Norwegian planuje też otwarcie tras z Kopenhagi do Barcelony, Rzymu oraz Londynu, a także z Alborga do Londynu.


W związku z rozwojem duńskiej bazy na lotnisku Kastrup w Kopenhadze stacjonować będzie sześć nowych samolotów Boeing 737-800 w barwach Norwegian.


www.norwegian.no


/L/


 

Be Sociable, Share!

Wizyt: 1 008

Tagi:

Podobne wpisy

Komentarze

*

Przyloty Warszawa Okęcie