Europejski Informator Lotniczy
 • Szukaj


 • Opóźnienia na lotniskach

  Flight information is provided by FlightStats, and is subject to the FlightStats Terms of Use.
  <
 • Aktualności Eurocontrol


 • Polecamy TravelForum.pl

   No item elements found in rss feed.

Aktualności

Norwegian – nowe połączenia i nowe ceny wiosną i latem

29 marca 2010

Norwegian, czołowa europejska i największa skandynawska tania linia lotnicza, oferuje w sezonie letnim, rozpoczynającym się w lotnictwie 29 marca, atrakcyjne połączenia na południe Europy.

Be Sociable, Share!


Po zimowej przerwie wracają do rozkładu rejsy z Warszawy do Aten, Dubrownika, Splitu oraz Warny. Nowości to połączenia do Burgas i na Majorkę (Palma de Mallorca).

Bilety na nowe połączenia sprzedawane są w konkurencyjnych cenach. W przypadku Splitu i Dubrownika zaczynają się one już od 99 złotych, Aten i Majorki od 149 złotych. Promocja trwa tylko do końca marca. Bilety na nowe połączenia, a także na wszystkie inne połączenia Norwegian można kupić  na stronie internetowej, www.norwegian.com/pl, w biurach podróży, na lotniskach, w  polskojęzycznym Centrum Sprzedaży i Rezerwacji (0-703 40 30 40) oraz w Biurze Obsługi Klienta w Warszawie przy ul. Pięknej 16.


„Nasza nowa propozycja wychodzi naprzeciw oczekiwaniom rynku. Jesteśmy przekonani, że nasze nowe połączenia i nasze nowe ceny zachęcą wielu Polaków do wyjazdów z Norwegian na urlop wiosną i latem na południe Europy”, podkreśla Jarosław Święcki, Dyrektor Generalny Norwegian Air Shuttle Polska.


norwegian.pl

Be Sociable, Share!

Podobne wpisy

Komentarze

*

Przyloty Warszawa Okęcie