Europejski Informator Lotniczy
 • Szukaj


 • Opóźnienia na lotniskach

  Flight information is provided by FlightStats, and is subject to the FlightStats Terms of Use.
  <
 • Aktualności Eurocontrol


 • Polecamy TravelForum.pl

   No item elements found in rss feed.

Aktualności

Niskie ceny zachęcają

Niskie ceny zachęcają

11 sierpnia 2005

Ryanair notuje rekordowe wyniki rezerwacji biletów na polskich trasach. Już ponad 100 tysięcy pasażerów dokonało rezerwacji biletów na trasach Ryanair z Polski do Londynu, Frankfurtu i Glasgow. Nic dziwnego skoro ceny biletów zaczynają się już od 13 zł.

Be Sociable, Share!


Od 19 listopada 2004 r., kiedy Ryanair ogłosił rozpoczęcie codziennych lotów na pierwszej trasie do Polski, z Londynu do Wrocławia irlandzka linia lotnicza dodała do swojej siatki połączeń aż siedem kolejnych tras do Londynu – z Bydgoszczy, Szczecina, Gdańska, Rzeszowa, Łodzi, Poznania i Krakowa; a także dwie do Frankfurtu-Hahn, z Rzeszowa i Gdańska oraz jedną do Glasgow – z Krakowa.

Codzienne loty na trasach z Londynu do Gdańska, Rzeszowa, Szczecina, Bydgoszczy, Łodzi oraz Krakowa rozpoczynają się 30 października br. Ponadto w tym samym dniu Ryanair rozpocznie loty z Frankfurtu-Hahn do Gdańska (4 razy w tygodniu), zaś 1 listopada z Frankfurtu-Hahn do Rzeszowa (3 razy w tygodniu) i z Glasgow do Krakowa (3 razy w tygodniu). Najwcześniej samoloty Ryanair rozpoczną codzienne loty na trasie Poznań – Londyn – 23 września.

„W ciągu pierwszego roku operacji na naszych wszystkich trasach przewieziemy aż ponad milion pasażerów. Polacy długo musieli czekać na prawdziwie tanie opłaty za przeloty, a wyniki naszej sprzedaży oznaczają, że naprawdę kochają tanie latanie” – powiedziała Caroline Baldwin, dyrektor sprzedaży i marketingu Ryanair na Niemcy, Austrię i kraje Europy Środkowej.

Ceny biletów na wszystkich trasach z Londynu i Glasgow zaczynają się już od 19 zł, zaś na trasach z Frankfurtu od 13 zł. Należy jednak pamiętać, że trzeba do nich doliczyć podatki i opłaty lotniskowe.

PK

Be Sociable, Share!

Wizyt: 5 366

Tagi:

Podobne wpisy

Komentarze

*

Przyloty Warszawa Okęcie