Europejski Informator Lotniczy
 • Szukaj


 • Opóźnienia na lotniskach

  Flight information is provided by FlightStats, and is subject to the FlightStats Terms of Use.
  <
 • Aktualności Eurocontrol


 • Polecamy TravelForum.pl

   No item elements found in rss feed.

Aktualności

Nie stój w korkach, poleć na majówkę

28 kwietnia 2008

Lecą na długi weekend samolotem, możemy zaoszczędzić nie tylko pieniądze, ale i mnóstwo czasu. Zamiast stania w kilometrowych korkach możemy wybrać się w romantyczną podróż do Paryża, zwiedzić Rzym, Madryt czy Londyn.

Be Sociable, Share!


Linie lotnicze prześcigają się w ofertach promocyjnych na majówkę. Najczęściej w czasie majowego weekendu wybieramy podróż do stolic europejskich. Dlatego korzystając z ofert linii lotniczych za niewielkie pieniądze początek maja możemy spędzić zwiedzając najpiękniejsze miasta Europy.

Jeżeli chcemy wybrać się na kilka dni do Skandynawii, warto skorzystać z oferty Wizz Air:  do Malmo i Oslo można polecieć od 49 zł oraz Goteborga od 79 zł. Lufthansa oferuje loty do Frankfurtu, Dusseldorfu i Monachium za 399 zł. Do Amsterdamu niemiecki przewoźnik zabierze nas za 919 zł, Barcelony za 849 zł, Madrytu za 749 zł, Budapesztu za 889 zł i Bratysławy za 819 zł. Samolotami Swiss dolecimy do Aten za 819 zł, Rzymu za 614 zł, Florencji za 820 zł, Paryża i Brukseli za 648 zł, Nicei za 705 zł i Malagi za 745 zł.


Na podstawie Życia Warszawy

/KY/

Be Sociable, Share!

Wizyt: 2 071

Tagi:

Podobne wpisy

Komentarze

*

Przyloty Warszawa Okęcie