Europejski Informator Lotniczy
 • Szukaj


 • Opóźnienia na lotniskach

  Flight information is provided by FlightStats, and is subject to the FlightStats Terms of Use.
  <
 • Aktualności Eurocontrol


 • Polecamy TravelForum.pl

   No item elements found in rss feed.

Aktualności tanich linii lotniczych

Narty w Szwajcarii z easyJet.

30 stycznia 2012

Wykorzystaj ostatnią szansę na zimowe szaleństwo w Szwajcarii – mekce narciarzy i snowboardzistów. Wspaniałe trasy, cudowne widoki, gwarancja śniegu, urokliwe miasteczka, górskie chatki i knajpki ze wspaniałym jedzeniem.

Be Sociable, Share!


Ostatnia szansa na białe szaleństwo!

Wykorzystaj ostatnią szansę na zimowe szaleństwo w Szwajcarii – mekce narciarzy i snowboardzistów. Wspaniałe trasy, cudowne widoki, gwarancja śniegu, urokliwe miasteczka, górskie chatki i knajpki ze wspaniałym jedzeniem. Wyjedź na urlop do jednego z ponad 200 ośrodków sportów zimowych. Sezon trwa tam prawie do końca kwietnia.

Szwajcaria to doskonała baza dla narciarzy i turystów. W Alpach znajduje się wiele znanych w całej Europie kurortów: miejscowości Engelberg u podnóża lodowca Titlis czy Grindelwald i Wengen w regionie Berner Oberland, skąd kolejką elektryczną można wjechać na położoną na wysokości 3571 m n.p.m. przełęcz Jungfraujoch. Warto także odwiedzić znaną z filmu o Jamesie Bondzie „W tajnej służbie Jej Królewskiej Mości” obrotową restaurację na szczycie Schilthorn, z której możesz podziwiać przepiękną panoramę Alp.

Nie zwlekaj! Znajdź ofertę w sam raz dla Ciebie!

Be Sociable, Share!

Podobne wpisy

Komentarze

*

Przyloty Warszawa Okęcie