Europejski Informator Lotniczy
 • Szukaj


 • Opóźnienia na lotniskach

  Flight information is provided by FlightStats, and is subject to the FlightStats Terms of Use.
  <
 • Aktualności Eurocontrol


 • Polecamy TravelForum.pl

   No item elements found in rss feed.

Aktualności

Największa w historii wyprzedaż w easyJet

8 stycznia 2010

Ponad 22 miliony biletów w atrakcyjnych cenach! Ponad 25% zniżki na każdy bilet, na każdej trasie, każdego dnia – także w Walentynki, podczas Wielkanocy i w pierwszej połowie wakacji!

Be Sociable, Share!


easyJet, ulubiona niskokosztowa linia lotnicza Europy, rozpoczęła dziś największą w historii wyprzedaż biletów. Teraz można zaoszczędzić nawet do 25% na lotach od 3 lutego do 14 lipca 2010, czyli również w okresie Walentynek, ferii zimowych, Wielkanocy i pierwszych tygodni wakacji. Zniżki obejmują aż 22 miliony biletów!

Wyprzedaż w easyJet trwa od dziś (8 stycznia) do 12 stycznia 2010 (najbliższy wtorek). Wystarczy wejść na stronę www.easyJet.com i złapać najlepszą okazję!


    * Dodatkowo LateRooms, partner easyJet, przygotował dla klientów easyJet nawet 70-procentowe zniżki na zakwaterowanie w okresie od 3 lutego do 14 lipca 2010.
    * Także w Europcar klienci easyJet mogą liczyć na atrakcyjne oferty – darmowy upgrade samochodów z klasy Compact do klasy Economy w okresie od 3 lutego do 14 lipca 2010.


To jeszcze nie wszystko! easyJet ma dla swoich klientów inne wyprzedażowe niespodzianki m.in. zniżki na parkingi, transfery czy też poczekalnie easyJet na lotniskach. Teraz wszystko jest w zasięgu ręki, a właściwie kliknięcia komputerowej myszki!


easyjet.com

Be Sociable, Share!

Wizyt: 982

Tagi:

Podobne wpisy

Komentarze

*

Przyloty Warszawa Okęcie