Europejski Informator Lotniczy
 • Szukaj


 • Opóźnienia na lotniskach

  Flight information is provided by FlightStats, and is subject to the FlightStats Terms of Use.
  <
 • Aktualności Eurocontrol


 • Polecamy TravelForum.pl

   No item elements found in rss feed.

Aktualności

Najlepsze warunki bagażowe tylko dla pasażerów Centralwings

3 kwietnia 2007

Lecą Święta… W tym „gorącym” okresie niemal każdy chciałby przewieźć specjały kuchni narodowej, upominki dla najbliższych czy wreszcie zabrać ze sobą zapasy na najbliższe dni. Dobrze znamy potrzeby naszych pasażerów i dlatego w okresie świątecznym przypominamy o naszej niepowtarzalnej ofercie bagażowej.

Be Sociable, Share!


 

Polskie tanie linie lotnicze Centralwings oferują swoim pasażerom najniższe na rynku opłaty za przewóz nadbagażu. Dodatkowe zniżki przyznawane są pasażerom, którzy odprawiają swoje bagaże już przy zakładaniu rezerwacji przez Internet.


Jeśli waga Twojego bagażu przekracza 20 kg (do tego limitu bagaż przewożony jest bezpłatnie), możesz wykupić dodatkowe 12 kg nadbagażu * (maksymalnie) nie czekając do dnia wylotu! Jak to zrobić? To proste! Wystarczy, że w trakcie dokonywania rezerwacji, na trzecim kroku, wybierzesz opcję „dodaj nadbagaż”.


Stawka za 1 kg bagażu dodatkowego na naszej stronie wynosi 16,00 PLN / 3,00 GBP / 4,00 EUR za 1 kg, podczas gdy opłata za nadbagaż na lotnisku wynosi 24,00 PLN / 4,50 GBP / 6,00 EUR za 1 kg.


Pamiętaj, że w Centralwings oprócz bagażu nadawanego masz także prawo do przewozu bagażu podręcznego (do 5 kg) na pokładzie samolotu. 
Rezerwując przez internet oszczędzasz
 


Ponadto, naszym pasażerom oferujemy atrakcyjne łączenie limitów bagażowych podróżujących wspólnie osób.


Grupa osób podróżujących w ramach jednej rezerwacji Centralwings, np. rodzina, znajomi, przyjaciele, może jeszcze lepiej wykorzystać maksymalny limit darmowego bagażu. W ramach takiej grupy sumowany jest ciężar bagażu. Tym samym jedna osoba może przewozić mniejszy bagaż, a druga większy – jeśli w sumie mieszczą się w ramach przyznanego im darmowego limitu bagażu, nie będzie konieczności ponoszenia żadnych dodatkowych opłat. Jeden bagaż (walizka, torba, plecak) nie może ważyć jednak więcej niż 32 kg (taki limit określają normy obowiązujące we wszystkich portach lotniczych, do których latają samoloty Centralwings).


* Opcja nadbagażu w przypadku trasy do Lizbony i letnich połączeń czarterowych dostępna jest tylko na lotnisku.


 


/Luke/

Be Sociable, Share!

Wizyt: 968

Tagi:

Podobne wpisy

Komentarze

*

Przyloty Warszawa Okęcie