Europejski Informator Lotniczy
 • Szukaj


 • Opóźnienia na lotniskach

  Flight information is provided by FlightStats, and is subject to the FlightStats Terms of Use.
  <
 • Aktualności Eurocontrol


 • Polecamy TravelForum.pl

   No item elements found in rss feed.

Aktualności

Myszka Miki w mieście Beatlesów

11 lutego 2009

Twoje ulubione postaci z bajek Disneya zauroczą dzieciaki w każdym wieku! W marcu na scenie Echo Arena w Liverpoolu zobaczymy energetyzujące widowisko uroczej Myszki Miki. Ze względu na ogromne zainteresowanie tym wydarzeniem tegoroczne „Mickey’s Magic Show” odbędzie się 20, 21 i 22 marca 2009! To doskonała okazja na rodzinną wycieczkę do Wielkiej Brytanii i powitanie wiosny w Liverpoolu!

Be Sociable, Share!


„Mickey’s Magic Show” to pokazy magii zainspirowane legendarnymi filmami wytwórni Disneya, które zachwycają kolejne pokolenia. Z tą różnicą, że tym razem czary dzieją się tuż przed tobą na scenie, a nie na ekranie telewizora! Całe rodziny będą ze zdziwienia przecierać oczy, gdy nagle zniszczone szaty Kopciuszka zamienią się w piękną balową suknię lub gdy bohaterka bajki o Aladynie – księżniczka Jasmina – będzie unosić się w powietrzu. Mistrzem ceremonii będzie oczywiście niezastąpiona Myszka Miki, która wraz z Dobrą Wróżką Kopciuszka, Zwariowanym Kapelusznikiem z Alicji w Krainie Czarów, Kaczorem Donaldem, Bellą, Królewną Śnieżką, Kaczką Daisy i Goofim zaprezentują publiczności niesamowite czary-mary! Każda minuta widowiska dostarczy wrażeń, które na długo pozostaną w waszej pamięci. I to nie koniec atrakcji! Na scenie pojawią się także profesjonalni iluzjoniści!

Nie zastanawiaj się ani chwili dłużej! Zarezerwuj już dziś bilet w easyJet i wybierz się na rodzinny weekend do Liverpoolu. „Mickey’s Magic Show” to niezapomniane doznania artystyczne – bez ograniczeń wiekowych! Bilety już od 95 zł*!


* Podane ceny dotyczą biletu w jedną stronę, zawierają opłaty lotniskowe i za bagaż podręczny. Oferta dotyczy wybranych połączeń i tras. Oferta z dnia 2 lutego 2009 jest ważna do wyczerpania puli.


easyjet.com


/L/

Be Sociable, Share!

Wizyt: 998

Tagi:

Podobne wpisy

Komentarze

*

Przyloty Warszawa Okęcie