Europejski Informator Lotniczy
 • Szukaj


 • Opóźnienia na lotniskach

  Flight information is provided by FlightStats, and is subject to the FlightStats Terms of Use.
  <
 • Aktualności Eurocontrol


 • Polecamy TravelForum.pl

   No item elements found in rss feed.

Aktualności

Można płacić przelewem

10 grudnia 2004

WizzAir wprowadził możliwość płatności za bilety przy pomocy przelewu bankowego. Dotyczy to tych osób, które nie posiadają akceptowanych przez Wizz Air kart płatniczych Visa lub Mastercard. Teraz można także płacić gotówką w banku lub na poczcie.

Be Sociable, Share!


W przypadku płatności inną niż kartami kredytowymi, należy skontaktować się z telefonicznym centrum obsługi przewoźnika. Następnie wypełniając przelew trzeba wpisać kod rezerwacji oraz dane osobowe.

W przypadku dokonywania płatności przelewem firma zaleca by zgłosić rezerwację najpóźniej 10 dni przed planowaną podróżą. Pieniądza powinny wpłynąć na konto firmy najpóźniej piątego dnia od zgłoszenia rezerwacji. Należy pamiętać, że rezerwacja nie będzie ważna, jeżeli nie otrzymamy potwierdzenia. Powinno ono nastąpić w ciągu pięciu dni. Jeżeli tak się nie stanie, trzeba niezwłocznie skontaktować się z telecentrum Wizz Air. Wpłaty, których nie da się zidentyfikować, będą odsyłane na konto, z którego zostały wysłane.

Ważna informacja! Płatności przelewem są możliwe jedynie w odniesieniu do podróży z Polski, których cena jest wyrażona w złotych.

Oto numer konta, na który można dokonywać przelewów:
Nazwa rachunku: Wizz Air
85 1240 1066 1111 0010 0478 3883 (Bank Pekao SA)

Be Sociable, Share!

Wizyt: 5 454

Tagi:

Podobne wpisy

Komentarze

*

Przyloty Warszawa Okęcie