Europejski Informator Lotniczy
 • Szukaj


 • Opóźnienia na lotniskach

  Flight information is provided by FlightStats, and is subject to the FlightStats Terms of Use.
  <
 • Aktualności Eurocontrol


 • Polecamy TravelForum.pl

   No item elements found in rss feed.

Aktualności

Możliwe opóźnienia ze względu na szczyt

23 lutego 2005

Dziś i jutro ze względu na spotkanie prezydentów Stanów Zjednoczonych i Rosji możliwe są opóźnienia w ruchu lotniczym na Słowacji. Za niedogodności z tym związane przeprasza Sky Europe. Linia nie planuje zmian w rozkładzie.

Be Sociable, Share!


W dniach 23 – 24 lutego, 2005, prezydent Rosji, Vladimir Putin, przybędzie do Republiki Słowackiej z oficjalną wizytą. Rozpocznie on swoją wizytę od spotkania z prezydentem USA, George’m W. Bush’em, podczas szczytu w Bratysławie. Ze względu na szczyt w środę 23 lutego i w czwartek 24 lutego możliwe są opóźnienia w ruchu lotniczym na i ze Słowacji.

Szczyt wpłynie zatem również na loty SkyEurope. Wszystkie loty do i z lotniska w Bratysławie mogą być w tych dniach opóźnione a także mogą wystąpić utrudnienia ruchu wokół lotniska.

SkyEurope nie planuje zmieniać rozkładu na te dni. Jednocześnie przewoźnik zwraca się z prośbą do swoich pasażerów o przybycie do odprawy zgodnie z rozkładem.

Jak zapewnia SkyEurope w oficjalnym oświadczeniu, linia dołoży starań by zminimalizować możliwe opóźnienia i z góry przeprasza za niedogodności których mogą doświadczyć pasażerowie.

Informacje, dla obcokrajowców dotyczące szczytu, dostępne są na stronach Ministerstwa Spraw Wewnętrznych Słowacji www.minv.sk/summit/index.htm
.

Be Sociable, Share!

Wizyt: 4 896

Tagi:

Podobne wpisy

Komentarze

*

Przyloty Warszawa Okęcie