Europejski Informator Lotniczy
 • Szukaj


 • Opóźnienia na lotniskach

  Flight information is provided by FlightStats, and is subject to the FlightStats Terms of Use.
  <
 • Aktualności Eurocontrol


 • Polecamy TravelForum.pl

   No item elements found in rss feed.

Jak latać jeszcze taniej

Mobilne rozwiązania są pomocne

4 maja 2012

Czy to iPhone czy Blackberry, Nokia czy jakikolwiek inny telefon Smartphone. – na każdy z nich możesz pobrać specjalnie opracowane aplikacje Lufthansy. W ten sposób zapewnisz sobie zawsze i wszędzie mobilny dostęp do najważniejszych serwisów związanych z podróżowaniem Lufthansą.

Be Sociable, Share!


Czy to iPhone czy Blackberry, Nokia czy jakikolwiek inny telefon Smartphone. – na każdy z nich możesz pobrać specjalnie opracowane aplikacje Lufthansy. W ten sposób zapewnisz sobie zawsze i wszędzie mobilny dostęp do najważniejszych serwisów związanych z podróżowaniem Lufthansą.

Nowe opcje mobilnego portalu Lufthansy i aplikacji na smartfona

Dla większej wygody klientów Lufthansy dodaliśmy ostatnio do naszej oferty kilka nowych serwisów mobilnych.
Mobilny portal mobile.lufthansa.com umożliwia obecnie samodzielną rezerwację lotów w jeszcze wygodniejszej formie i nowym projekcie graficznym. Inną nowością jest możliwość zmiany rezerwacji przy pomocy urządzenia mobilnego. Kolejną dodaną opcją jest rezerwacja lotu dla dzieci i niemowląt.

Przy odprawie przez aplikację Lufthansa App, wygenerowana karta pokładowa zostanie automatycznie zapisana w App. Dzięki temu karta pokładowa będzie dostępna w każdej chwili, bez względu na to, czy przekaz danych na urządzeniu mobilnym jest w danej chwili aktywny czy też nie.

Innym nowym elementem jest dostęp do zakładki “Informacje i Usługi” bezpośrednio z głównej strony nawigacyjnej aplikacji. W zakładce “Rozkład lotów” znalazły się dodatkowe opcje sortowania i wyboru, a także dodatkowy komunikat pogodowy. Jest on również dostępny w zakładce “Status lotu”. Osoby korzystające z App w Niemczech mogą teraz za pomocą tej aplikacji również śledzić najświeższe oferty promocyjne i od razu je rezerwować.

Nowa wersja aplikacji App może zostać bezpłatnie pobrana na odpowiednie strony w urządzeniach Apple, Android i Blackberry.

Pobierz aplikację bez żadnych opłat z mobilnego portalu Lufthansy lub z aplikacji zapisanych w pamięci bezpośrednio na swój telefon komórkowy.

Aby pobrać aplikację z pamięci poprzez swój komputer, skorzystaj z któregoś z poniższych linków:

iPhone App Store
BlackBerry App World
Nokia Ovi Store
Android Market

Pobierz nowe aplikacje Lufthansy jeszcze szybciej: po prostu wpisz adres http://mobile.lufthansa.com/lp/bkm w wyszukiwarkę swojego telefonu smartphone. Twój typ telefonu zostanie automatycznie rozpoznany i odpowiednia aplikacje zostanie przygotowana do pobrania. Odnosi się to również do większości telefonów Smartphone, niewyszczególnionych w powyższym spisie aplikacji dla różnych typów telefonów.

Mobilny Portal Lufthansy

iPhone z mobilnym portalemNawet bez pobierania odpowiedniej aplikacji, możesz zawsze i wszędzie na stronie lufthansa.com rezerwować loty, a także odprawić się na rejs, przez swój telefon komórkowy, jak również skorzystać z wielu innych usług, które bardzo ułatwią Ci przygotowania do podróży i znacznie przyspieszą wszystkie procedury, które musisz odbyć, zanim znajdziesz się na pokładzie samolotu. Nowoczesny wygląd i ułatwiona nawigacja, a także dostępność dodatkowych usług sprawiają, że korzystanie ze wszystkich serwisów mobilnych jest teraz szybsze i wygodniejsze.

Lufthansa zapewnia więcej mobilności – oto serwisy dostępne na telefonie komórkowym:

-    Odprawa
-    Wybór miejsc
-    Zapisywanie narodowości, rodzaju i daty ważności dokumentu prodrózy (gdy jest to konieczne)
-    Mobilna karta pokładowa
-    Rezerwacja lotu
-    Konto milowe
-    Przewodnik po poczekaniach Lufthansy

Wypróbuj wszystkie serwisy. Po prostu zapisz sobie lufthansa.com jako zakładkę w swoim telefonie komórkowym.

Be Sociable, Share!

Podobne wpisy

Komentarze

*

Przyloty Warszawa Okęcie