Europejski Informator Lotniczy
 • Szukaj


 • Opóźnienia na lotniskach

  Flight information is provided by FlightStats, and is subject to the FlightStats Terms of Use.
  <
 • Aktualności Eurocontrol


 • Polecamy TravelForum.pl

   No item elements found in rss feed.

Porty lotnicze - Aktualności

Milionowy pasażer odleciał z Pyrzowic liniami Centralwings

16 listopada 2005

Samolotem polskiej taniej linii lotniczej Centralwings odleciał milionowy pasażer lotniska w Katowicach-Pyrzowicach. 26-letnia Monika Bujak z Chorzowa będzie mogła latać z Katowic liniami Centralwings za darmo aż do końca 2006 roku.

Be Sociable, Share!


Nagrodę ufundowała linia Centralwings, która gościła na swoim pokładzie tę szczególną osobę. Milionowy pasażer nie zapłaci ani grosza za żaden ze swoich lotów na pokładzie tego przewoźnika aż do końca 2006 roku. Jedyny warunek to rozpoczęcie podróży na lotnisku w Katowicach. Voucher wręczono nieco zaskoczonej, ale bardzo szczęśliwej podróżnej numer 1 000 000.

Władze lotniska w Pyrzowicach obdarowały swego jubileuszowego pasażera szeregiem niespodzianek, w tym specjalną, uprawniającą do zniżek Kartą Milionowego Pasażera.

„Jesteśmy dumni, że gościliśmy na swoim pokładzie milionowego pasażera lotniska w Katowicach” – powiedziała Iza Bogus, rzecznik prasowy Centralwings – „Latamy z Katowic, bo to dynamicznie rozwijający się rynek tanich przewozów lotniczych. Po województwie mazowieckim to właśnie ze Śląska jest najwięcej wejść na naszą stronę internetową”.
Centralwings rozpoczął loty z Katowic w marcu tego roku. Pasażerowie lotniska w Pyrzowicach mogą samolotami tej linii dolecieć do Kolonii/Bonn oraz do Hanoweru. Jeszcze w tym roku port lotniczy w Pyrzowicach zyska dzięki Centralwings połączenie z Dublinem. Pierwszy lot do Irlandii odbędzie się 16 grudnia.

Teraz kolej na milionowego pasażera Centralwings. Wszystko wskazuje na to, że jego nazwisko poznamy już w marcu 2006 roku.

Be Sociable, Share!

Wizyt: 216

Tagi:

Podobne wpisy

Komentarze

*

Przyloty Warszawa Okęcie