Europejski Informator Lotniczy
 • Szukaj


 • Opóźnienia na lotniskach

  Flight information is provided by FlightStats, and is subject to the FlightStats Terms of Use.
  <
 • Aktualności Eurocontrol


 • Polecamy TravelForum.pl

   No item elements found in rss feed.

Aktualności

Lufthansie przyznano tytuł – Europes Leading Airline

17 października 2008

To już druga z rzędu nagroda dla Lufthansy przyznana przez World Travel Awards. Lufthansa ponownie została wyrózniona szczególną nagrodą. Międzynarodowa linia lotnicza
z centralą w Niemczech otrzymała wyróżnienie World Travel Awards 2008 – tytuł „Europe’s Leading Airline”. Wieczorna, uroczysta gala odbyła się wczoraj w miejscowości Poprad na Słowacji.

Be Sociable, Share!


Według Wall Street Journal jest to prawdziwy Oskar w branży podróżniczej, o którego przyznaniu decydują głosy 167 tysięcy przedstawicieli branży na świecie. Linie oceniane są przede wszystkim pod kątem tak kluczowych kwestii jak zrozumienie potrzeb i oczekiwań konsumenta, innowacja i kreatywność  oraz rozwój oferty produktowej.
 
Decyzja – dotycząca miejsca, w którym uroczystość „15th World Travel Award” się odbyła – miała wymiar symboliczny. Poprad to słowackie Aqua City, prawdziwy  „zielony” kurort, ośrodek, który  dzięki geotermalnej energii jest praktycznie samowystarczalny energetycznie.
 
„To wyróżnienie jest jednym z najbardziej prestiżowych, jakie linia lotnicza może otrzymać. Jesteśmy dumni, że branża doceniła nasze wysiłki  i starania by zostać wiodącą linią lotniczą w Europie” – powiedział Tamur Goudarzi-Pour, Dyrektor Lufthansy w regionie Europy Środkowej, który odebrał nagrodę podczas wczorajszej gali. ” Stale udoskonalamy serwis i zwiększamy komfort podróżowania naszych pasażerów. Staramy się to osiągnąć między innymi poprzez modernizowanie naszej floty samolotów, czyniąc ją jedną z najbardziej nowoczesnych na świecie. Ze względu na znaczne zmniejszanie emisji dwutlentku węgla oraz niższy poziom hałasu, nasze samoloty sprzyjają nie tylko podróżnym, ale również środowisku naturalnemu” – dodał.
 
Lufthansa została doceniona przez WTA nie po raz pierwszy. Linia wygrała w głosowaniu branży również w ubiegłym roku, otrzymując tytuł „Europe’s Leading Business Class Airline’.
 
World Travel Awards wyróżnia od 1993 roku  firmy branży podróżniczej i turystycznej, nagradzając co roku te, które wykazują sie największymi osiągnięciami. Obecnie ta nagroda  postrzegana jest jako najwyższe wyróżnienie, jakie może otrzymać podmiot z branży turystycznej.


Lufthansa.com


/L/

Be Sociable, Share!

Wizyt: 389

Tagi:

Podobne wpisy

Komentarze

*

Przyloty Warszawa Okęcie