Europejski Informator Lotniczy
 • Szukaj


 • Opóźnienia na lotniskach

  Flight information is provided by FlightStats, and is subject to the FlightStats Terms of Use.
  <
 • Aktualności Eurocontrol


 • Polecamy TravelForum.pl

   No item elements found in rss feed.

Aktualności

Lufthansa zdobywa tytuł najlepszej linii lotniczej w Europie

27 sierpnia 2008

2008 World Airline Award przyznana największemu niemieckiemu przewoźnikowi. Lufthansa została uznana za najlepszą linię lotniczą w Europie zdobywając tym samym 2008 World Airline Awards i wyprzedzając 59 innych przewoźników. W głosowaniu wzięło udział ponad 15 milionów pasażerów.

Be Sociable, Share!


Badanie przeprowadziła agencja Skytrax z siedzibą w Wielkiej Brytanii. Głosowanie trwało ponad 11 miesięcy, od sierpnia 2007 do czerwca 2008.

W kategorii „Najlepszy w regionie” pasażerowie ocenili poziom usług 59 europejskich linii lotniczych. Respondenci podzielili się swoją opinią na temat 35 różnych aspektów w kategoriach „Serwis naziemny”, „Produkt na pokładzie”, „Obsługa na pokładzie”. Lufthansa zaimponowała pasażerom szybką i innowacyjną odprawą, sprawnym transportem bagażu oraz fachowym podejściem obsługi. Linia uzyskała najwyższą punktację za fachowy serwis załogi na pokładzie. Pasażerowie docenili również szczególnie wygodne siedzenia w samolotach oraz program rozrywkowy podczas lotu. Szeroki wybór i wysoka jakość lotniczego menu Lufthansy również zapracowały na sympatię pasażerów.


W tegorocznym rankingu World Airline Awards Skytrax znalazło się w sumie 168 przewoźników.


Lufthansa.com


/L/

Be Sociable, Share!

Wizyt: 904

Tagi:

Podobne wpisy

Komentarze

*

Przyloty Warszawa Okęcie