Europejski Informator Lotniczy
 • Szukaj


 • Opóźnienia na lotniskach

  Flight information is provided by FlightStats, and is subject to the FlightStats Terms of Use.
  <
 • Aktualności Eurocontrol


 • Polecamy TravelForum.pl

   No item elements found in rss feed.

Tradycyjnych linii

Lufthansa rozpoczyna współpracę z rosyjskim AiRUnion

11 lipca 2007

Lufthansa i rosyjski sojusz lotniczy AiRUnion podpisały list intencyjnych w sprawie strategicznego partnerstwa. Juz latem 2008 roku linie uruchomią sprzedaż biletów partnerów. Planowane jest także uruchomienie połączeń codeshare oraz współpraca w zakresie programów dla osób często latających. AiRUnion oferuje szeroką siatkę połączeń i loty do 35 portów lotniczych w różnych regionach Rosji.

Be Sociable, Share!


Na mocy podpisanego porozumienia, Lufthansa uzupełni swoja atrakcyjną ofertę o połączenia do miast w Rosji, obsługiwanych przez AiRUnion.


 


Obecnie niemiecki przewoźnik oferuje 200 połączeń tygodniowo do 18 portów lotniczych w Rosji i Wspólnocie Niepodległych Państw.


 


Istotne znaczenie dla wygody  pasażerów podróżujących do Rosji ma również fakt, że wraz z letnim rozkładem lotów w 2008 roku Lufthansa przeniesie się w stolicy Rosji z lotniska Szeremietiewa na Domodiedowo. W ten sposób wszystkie linie lotnicze sojuszu Star Alliance oferujące połączenia z Moskwy (SWISS, Austrian Airlines, Spanir i Thai Airways) będą lądowały na tym samym lotnisku.


 


 


Sojusz AiRUnion


Sojusz lotniczy AirUnion utworzony został w 2004 przez 5 rosyjskich linii lotniczych: KrsAir, Domodedovo Airlines, Sibaviatrans, Omskavia i Samara. Flota sojuszy AiRunion obejmuje 70 samolotów, w tym rosyjskie maszyny typu IL-96, Tu-204, Tu-214, Tu-154M, IL-86 oraz samoloty z rodziny Boeing 767, Boeing 757 i Boeing 737.

Be Sociable, Share!

Wizyt: 1 122

Tagi:

Podobne wpisy

Komentarze

*

Przyloty Warszawa Okęcie