Europejski Informator Lotniczy
 • Szukaj


 • Opóźnienia na lotniskach

  Flight information is provided by FlightStats, and is subject to the FlightStats Terms of Use.
  <
 • Aktualności Eurocontrol


 • Polecamy TravelForum.pl

   No item elements found in rss feed.

Aktualności

Lufthansa otwiera nowe połączenie Poznań-Frankfurt

11 grudnia 2008

Niemiecki przewoźnik sukcesywnie rozszerza siatkę połączeń w Polsce. Już od 29 marca Lufthansa zaoferuje swoim pasażerom nowe, codzienne połączenie z Poznania do Frankfurtu.

Be Sociable, Share!


Będzie to absolutna nowość – do tej pory przewoźnik oferował z Poznania przeloty do Monachium. Dzięki nowym rejsom do portu przesiadkowego we Frankfurcie, mieszkańcy Wielkopolski będą mogli podrożować szybciej i wygodniej do wielu miast na świecie – między innymi w Europie do  Amsterdamu, Barcelony, Brukseli, Florencji, Hamburga, Londynu, Paryża, Zurichu, Genewy, a w innych regionach świata do takich metropolii jak  Bangkok, Johannesburg, Kair, Pekin, Szanghaj, Sao Paulo i innych.

„Nowe połączenie Lufthansy jest odpowiedzią na szybki rozwój Poznania i całej Wielkoposki„ – powiedziała Maria Kowalewska, Dyrektor Generalny Lufthansy w Polsce. Polska jest strategicznym rynkiem dla Lufthansy. W roku 2008  linia uruchomiła 4 nowe połączenia – z Gdańska, Krakowa, Warszawy i Wrocławia. 
 
Systematycznie rozszerzając siatkę połączeń w Polsce, Lufthansa oferuje obecnie wraz z partnerami code share 364 połączenia tygodniowo z 6 miast w Polsce do
5 portów lotniczych w Niemczech, a stamtąd do 207 miast w 81 krajach.


Cena, oferowana na trasie z Poznania do Frankfurtu rozpoczynać się będzie  od  399 PLN (zawiera wszystkie podatki i opłaty). Rezerwacji dokonać można na stronie www.lufthansa.com lub pod numerami telefonów – infolinii: 0801 312 312 lub +48/ 22 33 81 300, a także w biurach biletowych Lufthansy na lotniskach oraz w biurach podróży IATA w całej Polsce.


Nowy rozkład połączeń:
Poznań – Frankfurt


 


 


Rozkład


(podane godziny dotyczą czasu
lokalnego)


Od 29 marca 2009 – codziennie, typ samolotu – CR7


 


POZFRA


 LH3278   FRA  POZ  1340   1505  


 LH3279  POZ FRA   1640    1800


 


EFICOM S.A.


/L/

Be Sociable, Share!

Wizyt: 267

Tagi:

Podobne wpisy

Komentarze

*

Przyloty Warszawa Okęcie