Europejski Informator Lotniczy
 • Szukaj


 • Opóźnienia na lotniskach

  Flight information is provided by FlightStats, and is subject to the FlightStats Terms of Use.
  <
 • Aktualności Eurocontrol


 • Polecamy TravelForum.pl

   No item elements found in rss feed.

Aktualności

Lufthansa oraz brazylijskie linie TAM oferują wspólne połączenia do Sao Paulo

14 sierpnia 2008

Nowe porozumienie typu codeshare ułatwi podróż z Niemiec do Brazylii! Lufthansa rozszerza usługi oferowane podróżującym do Brazylii inaugurując loty codeshare w partnerstwie z brazylijskim przewoźnikiem TAM.

Be Sociable, Share!


Od 18 sierpnia pasażerowie Lufthansy i TAM będzie mogli rezerwować obsługiwane wspólnie loty pomiędzy Frankfurtem albo Monachium i Sao Paulo. Klienci będą mogli wybierać spośród 21 lotów codeshare tygodniowo między Niemcami i Brazylią. Dodatkowo, obie linie lotnicze zaoferują łączenie lotów krajowych na zasadach codeshare. Pasażerowie Lufthansy będą mogli bezproblemowo podróżować z Sao Paulo do czterech kolejnych miast w Brazylii. Aby uczynić przesiadki jeszcze łatwiejszymi linie TAM zainstalowały na lotnisku w Sao Paulo specjalne liczniki ruchu. Od lutego 2008 uczestnicy programów dla osób często podróżujących samolotami – „Miles & Więcej” i „Fidelidade” – mogą wymieniać mile pomiędzy tymi programami i rezerwować loty u obu przewoźników.

„Lufthansa rozwija swoje usługi w Brazylii we współpracy z TAM,” powiedział Ahmelmann Götz, Vice President Alliances, Strategy and Subsidiaries, Lufthansa Passenger Airlines. „Porozumienie codeshare z naszym partnerem TAM umożliwi pasażerom dotarcie do krajowych portów lotniczych, poprzez Frankfurt i Sao Paulo, z koniecznością dokonania tylko jednej odprawy biletowo-bagażowej na początku podróży.”


„Łącząc rozkłady Lufthansy i TAM zwiększamy korzyści dla naszych klientów. Ponadto, stymulujemy wzrost w ruchu powietrznym między Niemcami i Brazylią,” mówi Paulo Castello Branco, Vice President Planning and Alliances TAM.


Loty codeshare, które mogą zostać zarezerwowane z natychmiastowym skutkiem, umożliwiają pasażerom większą elastyczność w planowaniu podróży i szerszy wybór połączeń. Lufthansa obsługuje Sao Paulo codziennie – z Frankfurtu (Boeing 747-400) i z Monachium (Airbus A340-300). Od listopada ubiegłego roku również TAM codziennie obsługuje połączenie Sao Paulo – Frankfurt (Airbus A340-500). Wszystkie przyloty do Sao Paulo mają miejsce wczesnym rankiem, aby móc w pełni wykorzystać cały dzień. Lufthansa włącza do swojego rozkładu Rio de Janeiro, Porto Alegre, Curitibę oraz stolicę kraju – Brasilię. Wkrótce kolejne brazylijskie porty lotnicze będą obsługiwane za zasadach codeshare.


Linie lotnicze TAM (TAM Linhas Aereas) są największym brazylijskim przewoźnikiem. Dysponują flotą 108 samolotów. Poza gęstą siatka połączeń lokalnych TAM obsługuje również liczne trasy w Ameryce Łacińskiej.


Aby turystycznie odwiedzić Brazylię nie potrzebna jest wiza. Ten atrakcyjny pod względem turystycznym i to nie tylko w okresie karnawału kraj, staje się również coraz bardziej popularny wśród inwestorów z całego świata.


W ramach specjalnej oferty Lufthansy bilety na trasie Warszawa – Sao Paulo można nabyć w sprzedaży internetowej już za 3519 zł.


§   Sprzedaż do: 07.12.2008


§   Wylot: 01.09.2008-14.12.2008


§   Powrót: 07.09.2008-14.06.2009


lufthansa.pl


/L/

Be Sociable, Share!

Wizyt: 466

Tagi:

Podobne wpisy

Komentarze

*

Przyloty Warszawa Okęcie