Europejski Informator Lotniczy
 • Szukaj


 • Opóźnienia na lotniskach

  Flight information is provided by FlightStats, and is subject to the FlightStats Terms of Use.
  <
 • Aktualności Eurocontrol


 • Polecamy TravelForum.pl

   No item elements found in rss feed.

Aktualności

Lubisz nurkowanie – zorganizuj podróż przez internet

17 października 2007

Tani przewoźnik Flyglobespan uruchomił stronę internetową dla amatorów nurkowania. Za jej pośrednictwem klienci mogą kupić bilet lotniczy, zapewnić sobie zakwaterowanie i transfer oraz wynająć samochód w najpopularniejszych ośrodkach nurkowania Egiptu oraz na Wyspach Kanaryjskich.

Be Sociable, Share!


Nowy serwis internetowy został zaprezentowany klientom tuż po uruchomieniu strony poświęconej sportom narciarskim. Strona poświęcona nurkowania zamieszczona jest pod adresem www.flyglobespan.com/dive.

Tej zimy przewoźnik będzie wykonywał loty z lotniska w Edynburgu do egipskiego miasta Sharm el Sheikh, które jest jednym z najbardziej popularnych ośrodków nurkowania na świecie. Nad morzem czerwonym istnieje ponad 40 podobnych miejsc do nurkowania. Ceny przelotu do Sharm el Sheikh zaczynają się od  131,95 funtów w jedną stronę włączając podatki i opłaty.


Flyglobespan oferuje także loty na Wyspy Kanaryjskie, gdzie do usług turystów jest dużo odnowionych całorocznych ośrodków do nurkowania. Przewoźnik lata tam z lotnisk w Aberdeen, Edynburgu, Glasgow oraz Durham Tees Valley. Bilet do Lanzarote kosztuje od 69,95 funtów w jedną stronę, a do Teneryfy i Gran Canaria od 77,95 funtów. Przykładowo, tygodniowa podróż z wylotem 8 stycznia zarezerwowana przez stronę internetową kosztuje 500,54 funtów. Cena zawiera przelot w obie strony oraz zakwaterowanie w czterogwiazdkowym hotelu Esmerelda Playa na Costa Adeje.


Na podstawie cheapflights.cu.uk
/PK/

Be Sociable, Share!

Wizyt: 2 179

Tagi:

Podobne wpisy

Komentarze

*

Przyloty Warszawa Okęcie