Europejski Informator Lotniczy
 • Szukaj


 • Opóźnienia na lotniskach

  Flight information is provided by FlightStats, and is subject to the FlightStats Terms of Use.
  <
 • Aktualności Eurocontrol


 • Polecamy TravelForum.pl

   No item elements found in rss feed.

Aktualności

Loty międzykontynentalne do Południowej Korei i Stanów Zjednoczonych.

22 marca 2007

W odpowiedzi na zapotrzebowanie pasażerów Lufthansa rozbudowuje siatkę połączeń międzykontynentalnych. Tylko Lufthansa oferuje bezpośrednie połączenie z Monachium do Południowej Korei. Trzy razy w tygodniu samoloty Lufthansy będą latać z Monachium – z międzylądowaniem w Seulu – do Pusan (największego miasta portowego Południowej Korei). Dzięki nowemu połączeniu z Monachium do Seulu i Busan oraz codziennym lotom z Frankfurtu do Seulu, liczba lotów z Niemiec do Południowej Korei wzrośnie do dziesięciu na tydzień. Z kolei liczba połączeń między Frankfurtem i Szanghajem, centrum finansowe Chin, wzrośnie do dwóch dziennie.

Be Sociable, Share!


W letnim rozkładzie lotów Lufthansa oferuje także więcej połączeń do Stanów Zjednoczonych. Oferta zostanie wzbogacona o codzienne, bezpośrednie połączenie z Monachium do Denver i dodatkową częstotliwość połączenia Frankfurtu – Detroit.


 


Lufthansa oferuje jedną z najbogatszych na świecie sieć połączeń między Europą i Ameryką Północną, która obejmuje 256 lotów do 19 portów lotniczych w USA i Kanadzie.


 


Źródło: eficom.pl


/Luke/

Be Sociable, Share!

Wizyt: 941

Tagi:

Podobne wpisy

Komentarze

*

Przyloty Warszawa Okęcie