Europejski Informator Lotniczy
 • Szukaj


 • Opóźnienia na lotniskach

  Flight information is provided by FlightStats, and is subject to the FlightStats Terms of Use.
  <
 • Aktualności Eurocontrol


 • Polecamy TravelForum.pl

   No item elements found in rss feed.

Aktualności

Lotnisko we Wrocławiu – nowe krzesełka w światowym standardzie

23 listopada 2010

Nowy terminal na wrocławskim lotnisku będzie mieć nowoczesne krzesełka. Siedzisk będzie 700. Terminal będzie oddany do użytku jesienią 2011 roku.

Be Sociable, Share!


Terminal wrocławskiego lotniska, którego otwarcie planowane jest na jesień 2011 roku, wyposażony będzie w różne udogodnienia dla pasażerów. Jednym z nich mają być nowe siedziska. Krzesełka ustawione będą dla pasażerów oczekujących na lot. Jest to najnowszy model. Podobne siedziska znajdują się już na lotniskach w Zurychu i Paryżu.

 

Siedzisk będzie 700. Wyposażone są w gniazdka do podłączenia do prądu laptopa czy naładowania telefonu komórkowego. Krzesełka mają skórzane obicia, są ładne, wytrzymałe i wygodne. Posiadają również instalację wentylacyjną. Dla wygody pasażerów pomiędzy siedziskami nie będzie barierek. Umożliwia to położenie się na kilku krzesełkach, jeśli zachodzi taka potrzeba.

 

Nowy terminal na wrocławskim lotnisku to nowoczesny obiekt o powierzchni ok. 40.000 m kw. Prace są obecnie bardzo zaawansowane, budynek jest już zadaszony. Aktualnie trwają roboty dociepleniowe i montaż szklanych fasad. Terminal może obsłużyć rocznie do 3,5 miliona pasażerów.

 

Poniższe zdjęcia pokazują stan zaawansowania prac nad budową terminalu.

/ME/ na podstawie www.airport.wroclaw.pl

 

Be Sociable, Share!

Podobne wpisy

Komentarze

*

Przyloty Warszawa Okęcie