Europejski Informator Lotniczy
 • Szukaj


 • Opóźnienia na lotniskach

  Flight information is provided by FlightStats, and is subject to the FlightStats Terms of Use.
  <
 • Aktualności Eurocontrol


 • Polecamy TravelForum.pl

   No item elements found in rss feed.

Aktualności

Lotnisko Chopina poszukuje kobiet do pracy w SOL

11 czerwca 2012

Lotnisko Chopina nadal poszukuje kobiet do pracy w Straży Ochrony Lotniska. Na zatrudnienie mają szansę panie, które dysponują licencją pracownika ochrony fizycznej, są sprawne i odporne na stres.

Be Sociable, Share!


Lotnisko Chopina nadal poszukuje kobiet do pracy w Straży Ochrony Lotniska. Na zatrudnienie mają szansę panie, które dysponują licencją pracownika ochrony fizycznej, są sprawne i odporne na stres.

Lotnisko potrzebuje pracowników do SOL, ponieważ przejmuje kontrolę bezpieczeństwa od Straży Granicznej. – Mamy na to czas do końca sierpnia, dlatego już od dłuższego czasu prowadzimy rekrutację. Niestety zgłoszeń od kobiet mamy niewiele – informuje Karina Sudomir-Zgoła z Działu Spraw Pracowniczych.

Zatrudnione kobiety będą zajmować się przede wszystkim kontrolą bezpieczeństwa, którą przed wejściem na pokład samolotu muszą przejść wszyscy pasażerowie. Zainteresowane kandydatki powinny mieć co najmniej średnie wykształcenie, dysponować licencją pracownika ochrony fizycznej min. I stopnia i być w dobrej sprawności psychofizycznej. – Oczekujemy także wysokiej kultury osobistej i odporności na stres – mówi Karina Sudomir-Zgoła.

Lotnisko zapewni zakwalifikowanym osobom specjalistyczne szkolenie i przygotowanie do egzaminu państwowego w Urzędzie Lotnictwa Cywilnego. Po uzyskaniu odpowiedniego certyfikatu będzie można rozpocząć pracę na atrakcyjnych warunkach.

- Służba Ochrony Lotniska to elitarna jednostka ochroniarska. Odpowiada za bezpieczeństwo prestiżowego obiektu, jakim jest lotnisko, oferuje także przeciętnie dwukrotnie wyższe zarobki niż inne firmy z tej branży – zachęca Karina Sudomir-Zgoła.

Oferty można składać w siedzibie portu do 18 czerwca. Szczegółowe informacje na temat wymagań dla kandydatek dostępne są w ogłoszeniu  opublikowanym w Biuletynie Informacji Publicznej. Można także dzwonić pod numer 22 650 19 42.

Be Sociable, Share!

Podobne wpisy

Komentarze

*

Przyloty Warszawa Okęcie