Europejski Informator Lotniczy
 • Szukaj


 • Opóźnienia na lotniskach

  Flight information is provided by FlightStats, and is subject to the FlightStats Terms of Use.
  <
 • Aktualności Eurocontrol


 • Polecamy TravelForum.pl

   No item elements found in rss feed.

Aktualności

LOT wystartował do Stuttgartu!

LOT wystartował do Stuttgartu!

7 listopada 2012

Warszawa, 5 listopada 2012 roku – Dzisiaj Polskie Linie Lotnicze LOT zainaugurowały rejsy do Stuttgartu. Kierunek ten to już drugie w tym roku, obok Hanoweru, połączenie do Niemiec, które są jednym ze strategicznych rynków polskiego przewoźnika.

Be Sociable, Share!


Warszawa, 5 listopada 2012 roku – Dzisiaj Polskie Linie Lotnicze LOT zainaugurowały rejsy do Stuttgartu. Kierunek ten to już drugie w tym roku, obok Hanoweru, połączenie do Niemiec, które są jednym ze strategicznych rynków polskiego przewoźnika. Należący do PLL LOT Embraer 170 o numerach rejestracyjnych SP-LDB wystartował z warszawskiego lotniska o godz. 16:25. Lądowanie samolotu w Stuttgarcie planowane jest o godz. 18:05.

Stuttgart i jego okolice są rozwiniętym ośrodkiem gospodarczym, naukowym i badawczym. Znajdują się tutaj siedziby takich firm jak: Daimler AG, Hewlett Packard, Alcatel-Lucent, Porsche, Neoplan, Robert Bosch i IBM. Turystów zainteresuje największe na świecie muzeum motoryzacji Mercedes-Benz. Jest to również jedno z większych w Niemczech skupisk Polonii.

Rejsy do Stuttgartu będą się odbywać 5 razy w tygodniu, z wyjątkiem sobót i wtorków, według następującego rozkładu w (czasach lokalnych), samolotami Embraer 170:

Port Lotniczy     Numer rejsu     Dzień     Godziny wylotu     Godzina przylotu
Warszawa          LO 405             1.345.7             16:25                 18:10
Stuttgart            LO 406             1.345.7             18:50                 20:30

Od dzisiaj PLL LOT będą wykonywały w sumie tygodniowo ponad 170 rejsów z Polski do portów niemieckich.

Przypominamy, że rejsy dostępne są w sprzedaży na stronie lot.com, w Call Centre oraz w biurach własnych LOT-u i u agentów podróży.

Be Sociable, Share!

Wizyt: 338

Tagi: ,

Podobne wpisy

Comments are closed.

Przyloty Warszawa Okęcie