Europejski Informator Lotniczy
 • Szukaj


 • Opóźnienia na lotniskach

  Flight information is provided by FlightStats, and is subject to the FlightStats Terms of Use.
  <
 • Aktualności Eurocontrol


 • Polecamy TravelForum.pl

   No item elements found in rss feed.

Aktualności

Linie Scandinavian Airlines wprowadziły nowe połączenia dalekiego zasięgu

20 listopada 2007

W listopadzie SAS International zwiększył liczbę połączeń międzykontynentalnych o dwie nowe trasy. Od 29 października, SAS uruchomił połączenie pomiędzy Sztokholmem a Bangkokiem , zaś 31 października SAS wprowadził połączenie na trasie Kopenhaga-Dubaj, obydwa obsługiwane trzy razy w tygodniu samolotami Airbus A340-300.

Be Sociable, Share!


Trasa Sztokholm-Bangkok uzupełnia istniejące połączenie Kopenhaga-Bangkok, natomiast Dubaj to dla SAS International nowy pot docelowy.
Łącznie w tym roku SAS wprowadził trzy nowe trasy dalekiego zasięgu do Bangkoku, Dubaju i Pekinu (w marcu uruchomiono codzienne połączenie Sztokholm-Pekin uzupełniając w ten sposób codzienne połączenie z Kopenhagi do stolicy Chin).

„Dwa nowe połączenia mają charakter sezonowy i będą funkcjonowały do marca 2008 roku” stwierdził Lars Sandahl Sørensen, dyrektor handlowy SAS International. „Dzięki nim SAS może zaoferować pasażerom większy wybór destynacji, a przez to możliwość swobodnego podróżowania do większej liczby portów docelowych, zwłaszcza w sezonie o dużej intensywności ruchu.
Jednocześnie oferujemy wygodne połączenia z Bangkoku do innych miast w południowo-wschodniej Azji oraz Australii obsługiwane przez Thai Airways – naszego partnera w Star Alliance – oraz na Bliskim Wschodzie –przez linie Emirates”.


Połączenie Sztokholm-Bangkok będzie obsługiwane do 25 marca 2008, zaś połączenie Kopenhaga-Dubaj do 29 marca 2008. Loty na obu trasach odbywać się będą trzy razy w tygodniu, samolotami Airbus A340-300, oferującymi pasażerom możliwość wyboru jednej z trzech klas: Business, Economy Extra oraz Economy, przy pełnej swobodzie wyboru klasy w momencie dokonywania rezerwacji.


W celu uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt z: Anders Lindström, szef ds. mediów i PR Telefon: +46 (0)709 97 62 97; media@flysas.com


/L/

Be Sociable, Share!

Wizyt: 672

Tagi:

Podobne wpisy

Komentarze

*

Przyloty Warszawa Okęcie