Europejski Informator Lotniczy
 • Szukaj


 • Opóźnienia na lotniskach

  Flight information is provided by FlightStats, and is subject to the FlightStats Terms of Use.
  <
 • Aktualności Eurocontrol


 • Polecamy TravelForum.pl

   No item elements found in rss feed.

Aktualności

Linie PLL LOT otwierają kolejne połączenie krajowe do Bydgoszczy

Linie PLL LOT otwierają kolejne połączenie krajowe do Bydgoszczy

7 listopada 2010

26 listopada Polskie Linie Lotnicze LOT inaugurują połączenie z Bydgoszczy do Warszawy. Rejsy będzie obsługiwał wygodny ATR dwa razy dziennie w tygodniu oraz raz dziennie w weekendy. Ceny rozpoczynają się już od 78zł w jedną stronę.

Be Sociable, Share!


Od 5 listopada w systemie naszego narodowego przewoźnika LOT można kupić bilety na trasę Bydgoszcz-Warszawa-Bydgoszcz. Rejsy rozpoczynają się 26 listopada br. i będą obsługiwane codziennie przez turbośmigłowy samolot ATR42/72. Wpisanie bydgoskiego lotniska do siatki PLL LOT umożliwi bydgoszczanom przelot nie tylko do Warszawy, ale również w całej siatce przewoźnika.

 

Od tego momentu nie trzeba już jechać czterech godzin pociągiem do Warszawy. Samoloty z Bydgoszczy odlatywać będą o godzinie 8:55 i 20:35, natomiast powrót z Warszawy będzie o godzinie 7:30 oraz 19:10.


Ceny zaczynają się od 78 zł w jedna stronę oraz 141 zł w obie strony. Jest to doskonała alternatywa dla pociągu. W cenie zawarty jest bagaż, poczęstunek oraz napoje na pokładzie samolotu (woda, sok, kawa, herbata).


Bilety możemy zarezerwować bezpośrednio na stronie przewoźnika: www.lot.com.


autor: Dawid Koeseling

Be Sociable, Share!

Podobne wpisy

Komentarze

*

Przyloty Warszawa Okęcie