Europejski Informator Lotniczy
 • Szukaj


 • Opóźnienia na lotniskach

  Flight information is provided by FlightStats, and is subject to the FlightStats Terms of Use.
  <
 • Aktualności Eurocontrol


 • Polecamy TravelForum.pl

   No item elements found in rss feed.

Aktualności

Linie Norwegian rozpoczynają loty z Polski do Hiszpanii

12 lipca 2006

Linie lotnicze Norwegian rozpoczyna dziś rejsy z Warszawy do Malagi w Hiszpanii i Nicei we Francji. 14 lipca zostaną zainaugurowane loty do Barcelony/Girony oraz Alicante. Nowe połączenia będą obsługiwane przez samolot B-737-300 bazowany w Warszawie, na pokładzie którego pojawią się głównie polskie załogi. Nowe rejsy uzupełnią istniejące już połączenia z Oslo do Warszawy, Krakowa i Gdańska.

Be Sociable, Share!


Zgodnie z planem, we wrześniu Norwegian uruchomi osiem kolejnych połączeń z Polski. Będą to nowe połączenia z Warszawy do Sztokholmu, Rzymu, Mediolanu, Dublina i Aten oraz z Wrocławia do Sztokholmu i Oslo, a także z Krakowa do Sztokholmu. Loty rozpoczną się 14 września i będą obsługiwane przez drugi samolot bazowany w Warszawie.

Komentując ekspansję linii w Polsce, Bjorn Kjos, Dyrektor Generalny Norwegian powiedział: “Jesteśmy bardzo zadowoleni z dotychczasowej reakcji polskiego rynku i zwiększamy naszą obecność na nim. Nasze nowe trasy zostały bardzo dobrze przyjęte. Polscy klienci naprawdę odkryli możliwości łatwego kupna biletów w Internecie. Polska wersja językowa naszej strony internetowej ułatwia znalezienie niskich taryf, a szczególną popularnością cieszy się nasz kalendarz niskich cen.”

Rezerwacja >>>

Be Sociable, Share!

Wizyt: 9 444

Tagi:

Podobne wpisy

Komentarze

*

Przyloty Warszawa Okęcie