Europejski Informator Lotniczy
 • Szukaj


 • Opóźnienia na lotniskach

  Flight information is provided by FlightStats, and is subject to the FlightStats Terms of Use.
  <
 • Aktualności Eurocontrol


 • Polecamy TravelForum.pl

   No item elements found in rss feed.

Aktualności

Linie lotnicze z pomocą dla Haiti

15 stycznia 2010

Haiti ucierpiało na skutek ogromnego trzęsienia ziemi. Stolica kraju, Port-au-Prince została w dużej części zniszczona – zburzeniu uległy zabytki, kościoły, szpitale, domy mieszkalne, a nawet pałac prezydencki.

Be Sociable, Share!


Cały świat spieszy z pomocą poszkodowanym, także linie lotnicze zdecydowały na przekazanie specjalnych środków.

Szybkie decyzje linii lotniczych w sprawie pomocy dla poszkodowanych w trzęsieniu ziemi na Haiti. Linie Delta zapowiedziały, że ich klienci mogą przekazywać swoje mile dla Czerwonego Krzyża oraz organizacji charytatywnych. Linie United także przygotowały dotację dla Czerwonego Krzyża ze środków ze swojego programu charytatywnego. Linie American Airlines zapowiedziały, że dołożą 250 dodatkowych mil każdemu, kto przekaże na rzecz Haiti przynajmniej 50 dolarów lub 500 mil za 100 dolarów. Pomoc finansową zapowiedziały także linie Virgin America.


Z kolei tanie linie JetBlue, które regularnie latają do Port-au-Prince zwróciły się do swoich klientów by powstrzymali się w tym okresie od rezerwacji na tych trasach. Zadeklarowały także pomoc przy transporcie lekarzy i personelu medycznego na Haiti. 
 
Na podstawie cheapflights.com

/KY/

Be Sociable, Share!

Wizyt: 250

Tagi:

Podobne wpisy

Komentarze

*

Przyloty Warszawa Okęcie