Europejski Informator Lotniczy
 • Szukaj


 • Opóźnienia na lotniskach

  Flight information is provided by FlightStats, and is subject to the FlightStats Terms of Use.
  <
 • Aktualności Eurocontrol


 • Polecamy TravelForum.pl

   No item elements found in rss feed.

Aktualności

Linie lotnicze TAP Portugal latają do Porto Alegre | nowe połączenie lotnicze do Brazylii

26 stycznia 2011

Porto Alegre to dziesiąty port lotniczy w Brazylii w siatce połączeń linii TAP Portugal, które obsługuje już łącznie 74 rejsy tygodniowo do Brazylii

Be Sociable, Share!


Nowe połączenie lotnicze linii TAP Portugal do Brazylii rusza w czerwcu 2011 roku. Porto Alegre to stolica brazylijskiego stanu Rio Grande del Sul, w którym żyje ponad 10 mln mieszkańców, a także jedno z ważniejszych skupisk brazylijskiej Polonii. Połączenie będzie wykonywane 4 razy tygodniowo maszyną Airbus A330.

 

TAP Portugal to pierwszy przewoźnik oferujący bezpośrednie rejsy z Europy do Porto Alegre. Zaś z Porto Alegre istnieją dogodne możliwości przesiadek do Montevideo (Urugwaj) i do Buenos Aires (Argentyna).

 

W czerwcu 2011 TAP Portugal uruchamia również połączenia do Miami, Aten, Bordeaux, Düsseldorfu, Manchesteru, Wiednia i Dubrownika.

 

Połączenia do Brazylii cieszą się popularnością. W samym 2010 roku TAP Portugal przewiózł pomiędzy Portugalią a Brazylią ponad 1,4 mln pasażerów, co stanowi wzrost aż o 25% w porównaniu do roku ubiegłego. Linie lotnicze TAP Portugal latają również do Rio de Janeiro, São Paulo, Campinas, Brasília, Belo Horizonte, Salvador, Recife, Natal oraz Fortalezy.

 

Połączenia do Porto Alegre objęte są programem „Dzień dobry Lizbono” ( BOM DIA LISBOA). Oznacza to zapewnienie przez linię gratisowego noclegu w Lizbonie w przypadku gdy połączenie dalej do Brazylii odbędzie się kolejnego dnia. Usługa zawiera zakwaterowanie w jednym z lizbońskich hoteli, śniadanie oraz transfer lotnisko-hotel-lotnisko.

Usługa dostępna jest dla pasażerów posiadających bilet na trasie z Polski (przez Warszawę oraz Lizbonę) do Miami, Nowego Jorku lub dowolnego portu w Brazylii, obsługiwanego  przez TAP Portugal.


/ME/ na podstawie www.flytap.com

Be Sociable, Share!

Podobne wpisy

Komentarze

*

Przyloty Warszawa Okęcie