Europejski Informator Lotniczy
 • Szukaj


 • Opóźnienia na lotniskach

  Flight information is provided by FlightStats, and is subject to the FlightStats Terms of Use.
  <
 • Aktualności Eurocontrol


 • Polecamy TravelForum.pl

   No item elements found in rss feed.

Aktualności

Linie lotnicze TAP Portugal – bezpłatny nocleg w Lizbonie dla pasażerów lecących z Polski do Nowego Jorku

7 stycznia 2011

 Portugalskie linie lotnicze TAP objęły pasażerów udających się z Polski do USA swoim programem „Dzień Dobry Lizbono” ( BOM DIA LISBOA). Od stycznia 2011 roku dostaną oni bezpłatny nocleg w Lizbonie

Be Sociable, Share!


Linie TAP Portugal dotychczas oferowały bezpłatny nocleg dla swoich pasażerów udających się z Polski do Brazylii. Teraz ta oferta została rozszerzona również na podróżnych lecących na trasie z Polski do Nowego Jorku przez Lizbonę.

Jeśli podróżni linii TAP Portugal lecący z Polski nie mają w tym samy dniu połączenia dalej do Brazylii lub USA, mogą skorzystać z bezpłatnego noclegu w Lizbonie.

Zakwaterowanie zapewnione jest w jednym z lizbońskich hoteli. Oferta dotyczy noclegu ze śniadaniem oraz transferu lotnisko-hotel-lotnisko.

 

 

Usługa dostępna jest dla pasażerów posiadających bilet na trasie z Polski (via Warszawa oraz Lizbona) do Nowego Jorku (lotnisko Newark) lub dowolnego portu w Brazylii, obsługiwanego  przez TAP Portugal. Rezerwacje hotelowe zakładane są w biurze TAP Portugal w Warszawie.

 

Równocześnie z ofertą „Dzień Dobry Lizbono” linie TAP sprzedają bilety lotnicze na trasie Warszawa-Nowy Jork w promocyjnych cenach. Oferta dotyczy podróży w okresie od 17 stycznia do 31 marca 2011 roku oraz w okresie od 1 do 31 maja 2011 roku. Warunkiem skorzystania z oferty jest rezerwacja biletu w terminie do 17 stycznia 2011r. Bilet lotniczy zakupiony w tej promocji kosztuje 2.327,18 zł w obie strony wliczając wszystkie opłaty i podatki.

/ME/ na podstawie www.flytap.com

Be Sociable, Share!

Podobne wpisy

Komentarze

*

Przyloty Warszawa Okęcie