Europejski Informator Lotniczy
 • Szukaj


 • Opóźnienia na lotniskach

  Flight information is provided by FlightStats, and is subject to the FlightStats Terms of Use.
  <
 • Aktualności Eurocontrol


 • Polecamy TravelForum.pl

   No item elements found in rss feed.

Aktualności

Linie lotnicze Mexicana Airlines – stewardessy ratują firmę

29 listopada 2010

Pamiętacie brytyjski film „Goło i wesoło” ? Bezrobotni pracownicy huty postanowili spróbować swoich sił jako chippendales i rozpoczęli występy przed damską publicznością. Podobna sytuacja ma miejsce w Meksyku. Stewardessy linii Mexicana Airlines postanowiły ratować swoje zagrożone miejsca pracy (firma zgłosiła upadłość w sierpniu) i wydały kalendarz na 2011 rok ze swoimi zdjęciami. Na fotografiach śliczne stewardessy pozują […]

Be Sociable, Share!Pamiętacie brytyjski film „Goło i wesoło” ? Bezrobotni pracownicy huty postanowili spróbować swoich sił jako chippendales i rozpoczęli występy przed damską publicznością.


Podobna sytuacja ma miejsce w Meksyku. Stewardessy linii Mexicana Airlines postanowiły ratować swoje zagrożone miejsca pracy (firma zgłosiła upadłość w sierpniu) i wydały kalendarz na 2011 rok ze swoimi zdjęciami. Na fotografiach śliczne stewardessy pozują w strojach kąpielowych na tle samolotów linii Mexicana Airlines.


Pomysł na kalendarz wyszedł od samych stewardess, one też pokryły z własnej kieszeni koszty jego publikacji – ok. 8 tysięcy dolarów.


Kalendarz okazał się być strzałem w dziesiątkę. Pierwsza edycja w ilości 1.000 sztuk  rozeszła się na pniu. W druku jest aktualnie drugie wydanie – 3.000 sztuk. Koszt kalendarza to w przeliczeniu 12 dolarów.Lnie lotnicze Mexicana powstały w 1921 roku, obsługują 65 destynacji w Ameryce Południowej, Ameryce Północnej i Europie.
/ME/ na podstawie www.msnbc.msn.com

Be Sociable, Share!

Podobne wpisy

Komentarze

*

Przyloty Warszawa Okęcie