Europejski Informator Lotniczy
 • Szukaj


 • Opóźnienia na lotniskach

  Flight information is provided by FlightStats, and is subject to the FlightStats Terms of Use.
  <
 • Aktualności Eurocontrol


 • Polecamy TravelForum.pl

   No item elements found in rss feed.

Aktualności

Linie lotnicze LOT – odprawa w Złotych Tarasach i bezpłatny transfer na lotnisko

Linie lotnicze LOT – odprawa w Złotych Tarasach i bezpłatny transfer na lotnisko

3 listopada 2010

Polskie Linie Lotnicze LOT wprowadziły kolejne udogodnienie dla swoich pasażerów. W centrum handlowym Złote Tarasy można dokonać odprawy bagażowej, a następnie skorzystać z bezpłatnego transferu na lotnisko Okęcie.

Be Sociable, Share!


Ciekawa oferta dla pasażerów PLL LOT. Polski przewoźnik wprowadził dla swoich klientów możliwość dokonania odprawy bagażu w warszawskim centrum handlowym Złote Tarasy. Tam otrzymają oni kartę pokładową i następnie mogą skorzystać z bezpłatnego transferu na lotnisko Okęcie.

Transport realizowany będzie specjalnie oznakowanym autobusem PLL LOT. Autobus będzie kursował od poniedziałku do soboty o o następujących pełnych godzinach: 8:00, 10:00-13:00, 15:00-19:00, w niedziele 10:00-13:00 i 15:00-19:00.

 

Po przyjeździe na lotnisko klienci PLL LOT udają się od razu do punktu kontroli bezpieczeństwa, omijając odprawę bagażu.

 

Siedziba w Złotych Tarasach jest już trzecim biurem PLL LOT na terenie Warszawy, gdzie można dokonać odprawy bagażowej poza lotniskiem. Pozostałe mieszczą się w siedzibie Sejmu RP i w hotelu Marriot.

fot. http://www.zlotetarasy.pl

/ME/ na podstawie www.lotniczapolska.pl

 

 

 

Be Sociable, Share!

Wizyt: 1 680

Tagi: , ,

Podobne wpisy

Komentarze

*

Przyloty Warszawa Okęcie